Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0427.060.811
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1985-04-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Jean Jaurès 6, 4430 Ans
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -4.033
▼ 131,4 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 109.956
▼ 3,5 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
96,5 %
▲ 0,6 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 86.672 | ▼ 7,8 % | € 94.005 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -2.338 | ▼ 115,3 % | € 15.301 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -3.774 | ▼ 128,5 % | € 13.229 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -4.033 | ▼ 131,4 % | € 12.855 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 109.956 | ▼ 3,5 % | € 113.989 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.990 | ▼ 19,0 % | € 4.924 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 113.946 | ▼ 4,2 % | € 118.913 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 96,5 % | ▲ 0,6 ptn | 95,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Jean Jaurès 10, 4430 Ans
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van La Toute Petite Voiture - 2CV?
Het ondernemingsnummer van La Toute Petite Voiture - 2CV is 0427.060.811. Het btw-nummer is BE 0427.060.811.
Wanneer werd La Toute Petite Voiture - 2CV opgericht?
La Toute Petite Voiture - 2CV werd opgericht op 5 april 1985, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van La Toute Petite Voiture - 2CV?
De maatschappelijke zetel van La Toute Petite Voiture - 2CV is Rue Jean Jaurès 6, 4430 Ans.
Wat doet La Toute Petite Voiture - 2CV?
De hoofdactiviteit van La Toute Petite Voiture - 2CV is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft La Toute Petite Voiture - 2CV?
Volgens de jaarrekening over 2024 had La Toute Petite Voiture - 2CV geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van La Toute Petite Voiture - 2CV?
In 2024 had La Toute Petite Voiture - 2CV een omzet van € 86.672. Het boekjaar sloot met een verlies van € 4.033.
Is La Toute Petite Voiture - 2CV bereikbaar via Peppol?
Ja. La Toute Petite Voiture - 2CV staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0427060811 en 9925:BE0427060811 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is La Toute Petite Voiture - 2CV?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 109.956, een solvabiliteit van 96,5 % en een verlies van € 4.033. De winst daalde met 131,4 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is La Toute Petite Voiture - 2CV failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van La Toute Petite Voiture - 2CV ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft La Toute Petite Voiture - 2CV de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van La Toute Petite Voiture - 2CV, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 30 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wat is de laatste publicatie van La Toute Petite Voiture - 2CV in het Staatsblad?
De laatste publicatie van La Toute Petite Voiture - 2CV in het Belgisch Staatsblad dateert van 21 december 2023: statuts (traduction, coordination, autres modifications, …) · modification forme juridique · demissions, nominations.
Wanneer eindigt het boekjaar van La Toute Petite Voiture - 2CV?
Het boekjaar van La Toute Petite Voiture - 2CV eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0427060811
Europese Commissie0427060811
Notarissen (Fednot)