Belgische ondernemingen

Onderneming 0426.892.050

PHARMACIE ANSELME NV

Actief sinds 1985 Normale toestand Naamloze vennootschap Antoing

Naamloze vennootschap in Antoing, sinds 1985. Detailhandel in farmaceutische producten. Brutomarge € 1,9 M, winst € 912k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0426.892.050.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 912.271

▲ 154,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.442.869

▲ 8,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0426.892.050
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1985-02-01
Personeel
12,3 VTE
Maatschappelijke zetel
Grand'rue 43, 7640 Antoing

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 912.271

▲ 154,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.442.869

▲ 8,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

30,3 %

▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.875.197▲ 60,6 %€ 1.167.759€ 782.458
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.008.106▲ 121,0 %€ 456.222€ 259.752
Winst (verlies) van het boekjaar€ 912.271▲ 154,5 %€ 358.397€ 178.484
Balans
Eigen vermogen€ 1.442.869▲ 8,4 %€ 1.330.598€ 1.182.201
Schulden€ 3.314.073▲ 14,9 %€ 2.884.704€ 2.753.357
Balanstotaal€ 4.756.942▲ 12,8 %€ 4.215.302€ 3.935.558
Solvabiliteit berekend30,3 %▼ 1,2 ptn31,6 %30,0 %
Personeel
Voltijdse equivalenten12,3▲ 1,610,77,8
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (3)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Grand'rue 43, 7640 Antoing

2.026.677.715 · sinds 1985-02-01

  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten

Vestiging

Avenue du Stade 23 bus 1, 7640 Antoing

2.207.161.061 · sinds 2003-09-05

  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 77.225 Verhuur en lease van medisch en paramedisch materieel
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten

Vestiging

Grand'rue 60, 7640 Antoing

2.225.671.829 · sinds 2005-01-10

  • 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
  • 96.220.01 Verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging; het aanbrengen van make-up, enz
  • 96.220.02 Huidverzorging en epileren
  • 96.220.03 Manicure en pedicure
  • 96.230 Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
  • 96.230.02 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn, zoals verleend in inrichtingen voor thalassotherapie, kuuroorden, Turkse baden, sauna's, stoombaden, massagesalons, enz
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE ANSELME?

Het ondernemingsnummer van PHARMACIE ANSELME is 0426.892.050. Het btw-nummer is BE 0426.892.050.

Wanneer werd PHARMACIE ANSELME opgericht?

PHARMACIE ANSELME werd opgericht op 1 februari 1985, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van PHARMACIE ANSELME?

De maatschappelijke zetel van PHARMACIE ANSELME is Grand'rue 43, 7640 Antoing.

Wat doet PHARMACIE ANSELME?

De hoofdactiviteit van PHARMACIE ANSELME is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).

Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE ANSELME?

Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE ANSELME gemiddeld 12,3 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van PHARMACIE ANSELME?

PHARMACIE ANSELME vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.875.197 in 2025. De winst van het boekjaar was € 912.271.

Is PHARMACIE ANSELME bereikbaar via Peppol?

Ja. PHARMACIE ANSELME staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0426892050 en 9925:BE0426892050 (stand van 31 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is PHARMACIE ANSELME?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.442.869, een solvabiliteit van 30,3 % en een winst van € 912.271. De winst steeg met 154,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is PHARMACIE ANSELME failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE ANSELME ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft PHARMACIE ANSELME de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van PHARMACIE ANSELME, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt PHARMACIE ANSELME?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE ANSELME 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE ANSELME?

Het boekjaar van PHARMACIE ANSELME eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid