Belgische ondernemingen

Onderneming 0426.869.185

FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES BV

Actief sinds 1984 Normale toestand Besloten Vennootschap Charleroi

Besloten Vennootschap in Charleroi, sinds 1984. Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg. Brutomarge € 409k, winst € 93k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0426.869.185.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 93.465

▲ 1,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 920.039

▲ 2,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0426.869.185
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1984-12-26
Personeel
0,2 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Léopold 97-99, 6061 Charleroi

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 93.465

▲ 1,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 920.039

▲ 2,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

89,6 %

▼ 6,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 408.936▲ 87,1 %€ 218.601€ 292.087
Bedrijfswinst (-verlies)€ 112.949▼ 2,4 %€ 115.775€ 130.359
Winst (verlies) van het boekjaar€ 93.465▲ 1,6 %€ 91.989€ 100.988
Balans
Eigen vermogen€ 920.039▲ 2,5 %€ 898.002€ 806.014
Schulden€ 106.881▲ 173,2 %€ 39.127€ 90.486
Balanstotaal€ 1.026.920▲ 9,6 %€ 937.129€ 896.499
Solvabiliteit berekend89,6 %▼ 6,2 ptn95,8 %89,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,2—–1,0
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Léopold 97/ 99, 6061 Charleroi

2.019.186.642 · sinds 1991-12-05

  • 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden
  • 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen
  • 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen
  • 43.331.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouww van : vloer-of wandtegels van keramische stoffen, beton of gehouwen steen, vloerbedekking en wandbekleding van terrazzo marmer, graniet of lei, enz
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

Het ondernemingsnummer van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES is 0426.869.185. Het btw-nummer is BE 0426.869.185.

Wanneer werd FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES opgericht?

FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES werd opgericht op 26 december 1984, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

De maatschappelijke zetel van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES is Rue Léopold 97-99, 6061 Charleroi.

Wat doet FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

De hoofdactiviteit van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).

Hoeveel werknemers heeft FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

Volgens de jaarrekening over 2025 had FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES gemiddeld 0,2 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 408.936 in 2025. De winst van het boekjaar was € 93.465.

Is FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES bereikbaar via Peppol?

Ja. FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0426869185 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 920.039, een solvabiliteit van 89,6 % en een winst van € 93.465. De winst steeg met 1,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES?

Het boekjaar van FACANET et PEINTUREX ASSOCIEES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid