Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0426.807.324
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1985-01-01
- Personeel
- 2,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vaux 11, 6673 Gouvy
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 49.410Goederenvervoer over de weg
- 49.410Goederenvervoer over de weg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 21.336
▼ 61,0 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 377.871
▲ 6,0 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
66,2 %
▲ 20,3 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 284.569 | ▼ 31,5 % | € 415.325 | € 332.323 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 25.214 | ▼ 59,3 % | € 61.942 | € -35.868 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 21.336 | ▼ 61,0 % | € 54.694 | € -41.047 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 377.871 | ▲ 6,0 % | € 356.534 | € 445.748 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 193.147 | ▼ 54,1 % | € 420.558 | € 426.925 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 571.018 | ▼ 26,5 % | € 777.093 | € 872.673 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 66,2 % | ▲ 20,3 ptn | 45,9 % | 51,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 2,0 | = 0 | 2,0 | 3,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vaux 11, 6673 Gouvy
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-22
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-10-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Maurice THERER & Fils?
Het ondernemingsnummer van Maurice THERER & Fils is 0426.807.324. Het btw-nummer is BE 0426.807.324.
Wanneer werd Maurice THERER & Fils opgericht?
Maurice THERER & Fils werd opgericht op 1 januari 1985, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Maurice THERER & Fils?
De maatschappelijke zetel van Maurice THERER & Fils is Vaux 11, 6673 Gouvy.
Wat doet Maurice THERER & Fils?
De hoofdactiviteit van Maurice THERER & Fils is: Goederenvervoer over de weg (NACE 49.410).
Hoeveel werknemers heeft Maurice THERER & Fils?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Maurice THERER & Fils gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Maurice THERER & Fils?
Maurice THERER & Fils vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 284.569 in 2024. De winst van het boekjaar was € 21.336.
Is Maurice THERER & Fils bereikbaar via Peppol?
Ja. Maurice THERER & Fils staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0426807324 en 9925:BE0426807324 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Maurice THERER & Fils?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 377.871, een solvabiliteit van 66,2 % en een winst van € 21.336. De winst daalde met 61,0 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Maurice THERER & Fils failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Maurice THERER & Fils ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Maurice THERER & Fils de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Maurice THERER & Fils, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 30 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Maurice THERER & Fils?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Maurice THERER & Fils 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Maurice THERER & Fils?
Het boekjaar van Maurice THERER & Fils eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0426807324
Europese Commissie0426807324
Notarissen (Fednot)