Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0426.803.463
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1985-02-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stasegemsesteenweg(Kor) 82 bus C, 8500 Kortrijk
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.813Detailhandel in aanhangwagens, opleggers en caravans
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.220
▼ 54,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 33.026
▲ 23,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
79,4 %
▲ 10,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 11.040 | ▼ 37,0 % | € 17.515 | € 21.750 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.059 | ▼ 43,4 % | € 16.011 | € 20.163 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.220 | ▼ 54,3 % | € 13.606 | € 20.386 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 33.026 | ▲ 23,2 % | € 26.806 | € 13.200 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 8.569 | ▼ 30,4 % | € 12.312 | € 35.427 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 41.595 | ▲ 6,3 % | € 39.118 | € 48.628 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 79,4 % | ▲ 10,9 ptn | 68,5 % | 27,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stasegemsesteenweg(Kor) 82, 8500 Kortrijk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
Het ondernemingsnummer van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE is 0426.803.463. Het btw-nummer is BE 0426.803.463.
Wanneer werd AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE opgericht?
AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE werd opgericht op 14 februari 1985, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
De maatschappelijke zetel van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE is Stasegemsesteenweg(Kor) 82 bus C, 8500 Kortrijk.
Wat doet AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
De hoofdactiviteit van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE is: Detailhandel in aanhangwagens, opleggers en caravans (NACE 47.813).
Hoeveel werknemers heeft AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 11.040 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.220.
Is AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE bereikbaar via Peppol?
Ja. AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0426803463 en 9925:BE0426803463 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 33.026, een solvabiliteit van 79,4 % en een winst van € 6.220. De winst daalde met 54,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE?
Het boekjaar van AANHANGWAGENBOUW DEBLAERE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0426803463
Europese Commissie0426803463
Notarissen (Fednot)