Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0425.197.916
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1983-12-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stuivenbergstraat (GRE) 61 bus B, 9200 Dendermonde
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.810Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 18.690
▲ 11,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 93.672
▲ 24,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
81,5 %
▲ 19,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 34.408 | ▲ 24,1 % | € 27.733 | € 11.464 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 28.110 | ▲ 30,6 % | € 21.520 | € 5.070 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 18.690 | ▲ 11,4 % | € 16.772 | € 4.493 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 93.672 | ▲ 24,9 % | € 74.982 | € 58.210 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 21.262 | ▼ 53,7 % | € 45.889 | € 58.769 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 114.934 | ▼ 4,9 % | € 120.871 | € 116.979 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 81,5 % | ▲ 19,5 ptn | 62,0 % | 49,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sportpleinstraat (GRE) 43, 9200 Dendermonde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-03
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BRANDSTOFFEN GEERINCK?
Het ondernemingsnummer van BRANDSTOFFEN GEERINCK is 0425.197.916. Het btw-nummer is BE 0425.197.916.
Wanneer werd BRANDSTOFFEN GEERINCK opgericht?
BRANDSTOFFEN GEERINCK werd opgericht op 14 december 1983, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BRANDSTOFFEN GEERINCK?
De maatschappelijke zetel van BRANDSTOFFEN GEERINCK is Stuivenbergstraat (GRE) 61 bus B, 9200 Dendermonde.
Wat doet BRANDSTOFFEN GEERINCK?
De hoofdactiviteit van BRANDSTOFFEN GEERINCK is: Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten (NACE 46.810).
Hoeveel werknemers heeft BRANDSTOFFEN GEERINCK?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BRANDSTOFFEN GEERINCK geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BRANDSTOFFEN GEERINCK?
BRANDSTOFFEN GEERINCK vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.408 in 2025. De winst van het boekjaar was € 18.690.
Is BRANDSTOFFEN GEERINCK bereikbaar via Peppol?
Ja. BRANDSTOFFEN GEERINCK staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0425197916 en 9925:BE0425197916 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is BRANDSTOFFEN GEERINCK?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 93.672, een solvabiliteit van 81,5 % en een winst van € 18.690. De winst steeg met 11,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BRANDSTOFFEN GEERINCK failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BRANDSTOFFEN GEERINCK ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BRANDSTOFFEN GEERINCK de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van BRANDSTOFFEN GEERINCK, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt BRANDSTOFFEN GEERINCK?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BRANDSTOFFEN GEERINCK 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BRANDSTOFFEN GEERINCK?
Het boekjaar van BRANDSTOFFEN GEERINCK eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0425197916
Europese Commissie0425197916
Notarissen (Fednot)