Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0424.913.943
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1983-12-19
- Personeel
- 190,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Remylaan 4, 3018 Leuven
- Contact
- www.beneo.com
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 10.620Vervaardiging van zetmeel en zetmeelproducten
- 10.620Vervaardiging van zetmeel en zetmeelproducten
- 10.730Vervaardiging van deegwaren
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 4.256.440
▲ 35,6 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 273.634.448
▲ 1,6 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
85,3 %
▲ 2,6 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 124.668.033 | ▲ 0,2 % | € 124.404.127 | € 108.680.233 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.377.591 | ▲ 42,9 % | € 6.563.223 | € 2.361.773 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.256.440 | ▲ 35,6 % | € 3.138.661 | € -247.628 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 273.634.448 | ▲ 1,6 % | € 269.378.007 | € 266.239.346 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 47.021.515 | ▼ 16,2 % | € 56.119.116 | € 61.594.913 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 320.655.963 | ▼ 1,5 % | € 325.497.124 | € 327.834.259 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 85,3 % | ▲ 2,6 ptn | 82,8 % | 81,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 190,1 | ▼ 2,7 | 192,8 | 192,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2026
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Remylaan 4, 3018 Leuven
Vestiging
Rue Léon Charlier(WAN) 11, 4520 Wanze
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-03-01 → 2026-02-28neergelegd 2026-07-06
- 2024-03-01 → 2025-02-28neergelegd 2025-07-10
- 2023-03-01 → 2024-02-29neergelegd 2024-07-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BENEO-Remy?
Het ondernemingsnummer van BENEO-Remy is 0424.913.943. Het btw-nummer is BE 0424.913.943.
Wanneer werd BENEO-Remy opgericht?
BENEO-Remy werd opgericht op 19 december 1983, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BENEO-Remy?
De maatschappelijke zetel van BENEO-Remy is Remylaan 4, 3018 Leuven.
Wat doet BENEO-Remy?
De hoofdactiviteit van BENEO-Remy is: Vervaardiging van zetmeel en zetmeelproducten (NACE 10.620).
Hoeveel werknemers heeft BENEO-Remy?
Volgens de jaarrekening over 2026 had BENEO-Remy gemiddeld 190,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van BENEO-Remy?
In 2026 had BENEO-Remy een omzet van € 124.668.033. De winst van het boekjaar was € 4.256.440.
Is BENEO-Remy bereikbaar via Peppol?
Ja. BENEO-Remy staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0424913943 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is BENEO-Remy?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 273.634.448, een solvabiliteit van 85,3 % en een winst van € 4.256.440. De winst steeg met 35,6 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BENEO-Remy failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BENEO-Remy ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BENEO-Remy de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BENEO-Remy, over het boekjaar tot 28 februari 2026, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BENEO-Remy?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BENEO-Remy 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BENEO-Remy?
Het boekjaar van BENEO-Remy eindigt op 28 februari. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 maart 2025 tot 28 februari 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0424913943
Europese Commissie0424913943
Notarissen (Fednot)