Belgische ondernemingen

Onderneming 0423.596.525

Société Européenne de Galvanisation NV

Actief sinds 1982 Normale toestand Naamloze vennootschap Flémalle

Naamloze vennootschap in Flémalle, sinds 1982. Coating van metalen. Omzet € 76,8 M, winst € 1,9 M (2026). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0423.596.525.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2026

€ 1.869.564

▲ 11,2 % t.o.v. 2025

Eigen vermogen 2026

€ 13.844.642

▼ 1,4 % t.o.v. 2025

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026

Ondernemingsnummer
0423.596.525
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1982-12-22
Personeel
139,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Chaussée de Ramioul(IVR) 50, 4400 Flémalle
Andere namen
SEGAL · Afkorting (Frans)
Contact
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 25.510Coating van metalenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.510Coating van metalenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2026

€ 1.869.564

▲ 11,2 % t.o.v. 2025

Eigen vermogen 2026

€ 13.844.642

▼ 1,4 % t.o.v. 2025

Solvabiliteit 2026

36,5 %

▲ 2,6 ptn t.o.v. 2025

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2026Δ20252024Verloop
Resultaat
Omzet€ 76.769.865▲ 5,0 %€ 73.121.440€ 85.023.251
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.997.460▲ 9,0 %€ 1.833.211€ 2.196.248
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.869.564▲ 11,2 %€ 1.680.941€ 1.705.275
Balans
Eigen vermogen€ 13.844.642▼ 1,4 %€ 14.046.087€ 17.865.146
Schulden€ 23.399.204▼ 7,1 %€ 25.183.367€ 20.136.119
Balanstotaal€ 37.894.846▼ 8,6 %€ 41.449.454€ 39.846.865
Solvabiliteit berekend36,5 %▲ 2,6 ptn33,9 %44,8 %
Personeel
Voltijdse equivalenten139,0▼ 4,0143,0142,6
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Chaussée de Ramioul(IVR) 50, 4400 Flémalle

2.021.665.288 · sinds 1982-12-22

  • 24.100 Vervaardiging van ijzer en staal en van ferrolegeringen
  • 25.510.01 Plateren, anodiseren, enz van metaal
  • 25.510 Coating van metalen
  • 25.510 Coating van metalen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Société Européenne de Galvanisation?

Het ondernemingsnummer van Société Européenne de Galvanisation is 0423.596.525. Het btw-nummer is BE 0423.596.525.

Wanneer werd Société Européenne de Galvanisation opgericht?

Société Européenne de Galvanisation werd opgericht op 22 december 1982, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Société Européenne de Galvanisation?

De maatschappelijke zetel van Société Européenne de Galvanisation is Chaussée de Ramioul(IVR) 50, 4400 Flémalle.

Wat doet Société Européenne de Galvanisation?

De hoofdactiviteit van Société Européenne de Galvanisation is: Coating van metalen (NACE 25.510).

Hoeveel werknemers heeft Société Européenne de Galvanisation?

Volgens de jaarrekening over 2026 had Société Européenne de Galvanisation gemiddeld 139,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Société Européenne de Galvanisation?

In 2026 had Société Européenne de Galvanisation een omzet van € 76.769.865. De winst van het boekjaar was € 1.869.564.

Is Société Européenne de Galvanisation bereikbaar via Peppol?

Ja. Société Européenne de Galvanisation staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0423596525 en 9925:BE0423596525 (stand van 31 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Société Européenne de Galvanisation?

Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 13.844.642, een solvabiliteit van 36,5 % en een winst van € 1.869.564. De winst steeg met 11,2 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Société Européenne de Galvanisation failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Société Européenne de Galvanisation ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Société Européenne de Galvanisation de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Société Européenne de Galvanisation, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 22 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Société Européenne de Galvanisation?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Société Européenne de Galvanisation 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Société Européenne de Galvanisation?

Het boekjaar van Société Européenne de Galvanisation eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid