Belgische ondernemingen

Onderneming 0422.988.393

CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE CV

Actief sinds 1982 Normale toestand Coöperatieve vennootschap As

Coöperatieve vennootschap in As, sinds 1982. Activiteiten op het gebied van logopedie. Omzet € 1,0 M, verlies € 34k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0422.988.393.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -34.064

▲ 4,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 11.899

▼ 74,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0422.988.393
Rechtsvorm
Coöperatieve vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1982-06-30
Personeel
9,8 VTE
Maatschappelijke zetel
O.L. Vrouwestraat 16, 3665 As

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.996Activiteiten op het gebied van logopedieHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -34.064

▲ 4,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 11.899

▼ 74,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

4,8 %

▼ 7,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 1.011.112▲ 4,3 %€ 969.788€ 948.578
Brutomarge€ 874.362▲ 7,9 %€ 810.092€ 777.498
Bedrijfswinst (-verlies)€ -29.450▼ 5,6 %€ -27.881€ -9.523
Winst (verlies) van het boekjaar€ -34.064▲ 4,5 %€ -35.652€ -14.085
Balans
Eigen vermogen€ 11.899▼ 74,1 %€ 45.963€ 81.615
Schulden€ 237.553▼ 27,1 %€ 326.039€ 340.513
Balanstotaal€ 249.452▼ 32,9 %€ 372.002€ 422.128
Solvabiliteit berekend4,8 %▼ 7,6 ptn12,4 %19,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten9,8▲ 0,19,79,8
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

3 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Sint-Jobstraat 43, 3960 Bree

2.020.886.221 · sinds 1982-07-01

  • 86.996 Activiteiten op het gebied van logopedie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

Het ondernemingsnummer van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE is 0422.988.393. Het btw-nummer is BE 0422.988.393.

Wanneer werd CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE opgericht?

CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE werd opgericht op 30 juni 1982, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

De maatschappelijke zetel van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE is O.L. Vrouwestraat 16, 3665 As.

Wat doet CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

De hoofdactiviteit van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE is: Activiteiten op het gebied van logopedie (NACE 86.996).

Hoeveel werknemers heeft CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE gemiddeld 9,8 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

In 2025 had CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE een omzet van € 1.011.112. Het boekjaar sloot met een verlies van € 34.064.

Is CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE bereikbaar via Peppol?

CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0422988393; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 11.899, een solvabiliteit van 4,8 % en een verlies van € 34.064. De winst steeg met 4,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE?

Het boekjaar van CENTRUM VOOR SPRAAK - EN TAALPATHOLOGIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid