Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0422.413.224
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1982-02-04
- Personeel
- 4,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Champignotte(AIN) 13, 4317 Faimes
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 169.241
▲ 58,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 395.568
▲ 21,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
67,6 %
▲ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 475.076 | ▲ 14,6 % | € 414.372 | € 423.597 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 227.409 | ▲ 57,2 % | € 144.644 | € 161.421 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 169.241 | ▲ 58,6 % | € 106.734 | € 119.868 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 395.568 | ▲ 21,2 % | € 326.327 | € 269.593 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 189.571 | ▲ 15,4 % | € 164.313 | € 238.114 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 585.139 | ▲ 19,3 % | € 490.640 | € 507.707 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 67,6 % | ▲ 1,1 ptn | 66,5 % | 53,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 4,0 | = 0 | 4,0 | 4,3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Tongres(AMA) 150, 4540 Amay
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
Het ondernemingsnummer van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON is 0422.413.224. Het btw-nummer is BE 0422.413.224.
Wanneer werd PHARMACIE DUBOIS-HUSSON opgericht?
PHARMACIE DUBOIS-HUSSON werd opgericht op 4 februari 1982, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
De maatschappelijke zetel van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON is Rue de la Champignotte(AIN) 13, 4317 Faimes.
Wat doet PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
De hoofdactiviteit van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE DUBOIS-HUSSON gemiddeld 4,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
PHARMACIE DUBOIS-HUSSON vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 475.076 in 2025. De winst van het boekjaar was € 169.241.
Is PHARMACIE DUBOIS-HUSSON bereikbaar via Peppol?
Ja. PHARMACIE DUBOIS-HUSSON staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0422413224 en 9925:BE0422413224 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 395.568, een solvabiliteit van 67,6 % en een winst van € 169.241. De winst steeg met 58,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHARMACIE DUBOIS-HUSSON failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHARMACIE DUBOIS-HUSSON de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE DUBOIS-HUSSON 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON?
Het boekjaar van PHARMACIE DUBOIS-HUSSON eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0422413224
Europese Commissie0422413224
Notarissen (Fednot)