Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0422.007.111
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1981-10-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Eikenboslaan 175, 1180 Ukkel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 151.275
▼ 2,3 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 2.508.747
▲ 6,4 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
90,1 %
▲ 6,0 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 415.492 | ▲ 10,9 % | € 374.714 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 147.626 | ▲ 3,4 % | € 142.710 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 151.275 | ▼ 2,3 % | € 154.760 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.508.747 | ▲ 6,4 % | € 2.357.472 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 276.793 | ▼ 38,1 % | € 447.070 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.785.540 | ▼ 0,7 % | € 2.804.542 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 90,1 % | ▲ 6,0 ptn | 84,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Eikenboslaan 175, 1180 Ukkel
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Immobilière des Brasseurs?
Het ondernemingsnummer van Immobilière des Brasseurs is 0422.007.111. Het btw-nummer is BE 0422.007.111.
Wanneer werd Immobilière des Brasseurs opgericht?
Immobilière des Brasseurs werd opgericht op 13 oktober 1981, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Immobilière des Brasseurs?
De maatschappelijke zetel van Immobilière des Brasseurs is Eikenboslaan 175, 1180 Ukkel.
Wat doet Immobilière des Brasseurs?
De hoofdactiviteit van Immobilière des Brasseurs is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203).
Hoeveel werknemers heeft Immobilière des Brasseurs?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Immobilière des Brasseurs geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Immobilière des Brasseurs?
Immobilière des Brasseurs vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 415.492 in 2024. De winst van het boekjaar was € 151.275.
Is Immobilière des Brasseurs bereikbaar via Peppol?
Ja. Immobilière des Brasseurs staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0422007111 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Immobilière des Brasseurs?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 2.508.747, een solvabiliteit van 90,1 % en een winst van € 151.275. De winst daalde met 2,3 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Immobilière des Brasseurs failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Immobilière des Brasseurs ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Immobilière des Brasseurs de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Immobilière des Brasseurs, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 20 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Immobilière des Brasseurs?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Immobilière des Brasseurs 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Immobilière des Brasseurs?
Het boekjaar van Immobilière des Brasseurs eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0422007111
Europese Commissie0422007111
Notarissen (Fednot)