Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0420.595.166
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1980-06-12
- Personeel
- 7,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Parc Industriel(GHI) 29 bus A, 7822 Ath
- Andere namen
- S.E.F.A.B. · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 10.910Vervaardiging van veevoeders
- 10.910Vervaardiging van veevoeders
- 01.462Varkensvetmesterijen
- 01.479Pluimveehouderijen, muv kippenkwekerijen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 168.038
▲ 1014,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 710.794
▼ 0,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
14,5 %
▼ 0,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.216.849 | ▲ 21,3 % | € 1.003.090 | € 1.027.120 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 283.589 | ▲ 78,1 % | € 159.227 | € 305.555 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 168.038 | ▲ 1014,5 % | € 15.077 | € 190.839 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 710.794 | ▼ 0,8 % | € 716.255 | € 701.178 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 4.183.755 | ▲ 5,3 % | € 3.973.486 | € 3.916.448 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.894.548 | ▲ 4,4 % | € 4.689.741 | € 4.617.625 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 14,5 % | ▼ 0,8 ptn | 15,3 % | 15,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 7,0 | = 0 | 7,0 | 7,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Parc Industriel(GHI) 29 bus A, 7822 Ath
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-10-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-11-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
Het ondernemingsnummer van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL is 0420.595.166. Het btw-nummer is BE 0420.595.166.
Wanneer werd SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL opgericht?
SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL werd opgericht op 12 juni 1980, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
De maatschappelijke zetel van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL is Rue du Parc Industriel(GHI) 29 bus A, 7822 Ath.
Wat doet SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
De hoofdactiviteit van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL is: Vervaardiging van veevoeders (NACE 10.910).
Hoeveel werknemers heeft SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL gemiddeld 7,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.216.849 in 2025. De winst van het boekjaar was € 168.038.
Is SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL bereikbaar via Peppol?
Ja. SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0420595166 en 9925:BE0420595166 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 710.794, een solvabiliteit van 14,5 % en een winst van € 168.038. De winst steeg met 1014,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL?
Het boekjaar van SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAIL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0420595166
Europese Commissie0420595166
Notarissen (Fednot)