Belgische ondernemingen

Onderneming 0420.399.186

Raf & Geert Anseeuw BV

Actief sinds 1980 Normale toestand Besloten Vennootschap Oostkamp

Besloten Vennootschap in Oostkamp, sinds 1980. Schilderen van gebouwen. Brutomarge € 320k, winst € 10k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0420.399.186.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.005

▼ 35,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 228.842

▲ 4,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0420.399.186
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1980-03-17
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Verbindingsstraat 24, 8020 Oostkamp
Contact
www.anseeuw-rg.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.341Schilderen van gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.341Schilderen van gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.526Detailhandel in verf en verfwarenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.005

▼ 35,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 228.842

▲ 4,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

45,7 %

▲ 4,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 320.056▼ 6,5 %€ 342.235€ 255.174
Bedrijfswinst (-verlies)€ 27.275▼ 17,8 %€ 33.188€ 29.910
Winst (verlies) van het boekjaar€ 10.005▼ 35,6 %€ 15.540€ 19.413
Balans
Eigen vermogen€ 228.842▲ 4,6 %€ 218.837€ 203.297
Schulden€ 272.183▼ 11,1 %€ 306.187€ 311.228
Balanstotaal€ 501.025▼ 4,6 %€ 525.024€ 514.525
Solvabiliteit berekend45,7 %▲ 4,0 ptn41,7 %39,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Verbindingsstraat 24, 8020 Oostkamp

2.017.553.280 · sinds 1980-04-01

  • 43.341.01 Schilderen van het binnen- en buitenwerk van gebouwen
  • 43.342.01 Schilderen van metalen constructies
  • 43.421.01 Behandelen van muren met vochtwerende en waterafstotende producten
  • 46.833 Groothandel in behang, verf en woningtextiel
  • 47.512.02 Kleinhandel in huishoudtextiel zoals lakens, dekens, tafelkleden, handdoeken, enz
  • 47.526 Detailhandel in verf en verfwaren
  • 47.530 Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekleding
  • 47.530.04 Detailhandel in overgordijnen
  • 47.552 Detailhandel in verlichtingsartikelen
  • 47.559.02 Gespecialiseerde detailhandel in geschenken mbt de woninginrichting
  • 47.783 Detailhandel in drogisterijartikelen en onderhoudsproducten
  • 71.112 Activiteiten van interieurarchitecten
  • 43.341 Schilderen van gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Raf & Geert Anseeuw?

Het ondernemingsnummer van Raf & Geert Anseeuw is 0420.399.186. Het btw-nummer is BE 0420.399.186.

Wanneer werd Raf & Geert Anseeuw opgericht?

Raf & Geert Anseeuw werd opgericht op 17 maart 1980, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Raf & Geert Anseeuw?

De maatschappelijke zetel van Raf & Geert Anseeuw is Verbindingsstraat 24, 8020 Oostkamp.

Wat doet Raf & Geert Anseeuw?

De hoofdactiviteit van Raf & Geert Anseeuw is: Schilderen van gebouwen (NACE 43.341).

Hoeveel werknemers heeft Raf & Geert Anseeuw?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Raf & Geert Anseeuw geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Raf & Geert Anseeuw?

Raf & Geert Anseeuw vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 320.056 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.005.

Is Raf & Geert Anseeuw bereikbaar via Peppol?

Ja. Raf & Geert Anseeuw staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0420399186 en 9925:BE0420399186 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Raf & Geert Anseeuw?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 228.842, een solvabiliteit van 45,7 % en een winst van € 10.005. De winst daalde met 35,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Raf & Geert Anseeuw failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Raf & Geert Anseeuw ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Raf & Geert Anseeuw de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Raf & Geert Anseeuw, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Raf & Geert Anseeuw?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Raf & Geert Anseeuw 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Raf & Geert Anseeuw?

Het boekjaar van Raf & Geert Anseeuw eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid