Belgische ondernemingen

Onderneming 0419.773.438

VERHULST INVEST BV

Actief sinds 1979 Normale toestand Besloten Vennootschap Oostrozebeke

Besloten Vennootschap in Oostrozebeke, sinds 1979. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Omzet € 2,2 M, winst € 15k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0419.773.438.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 15.229

▲ 198,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.148.193

▲ 1,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0419.773.438
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1979-09-29
Personeel
1,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Krinkelstraat 7 bus 301, 8780 Oostrozebeke

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 15.229

▲ 198,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.148.193

▲ 1,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

58,4 %

▲ 2,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 2.197.820—––
Brutomarge€ 187.409▲ 52,0 %€ 123.320€ -614
Bedrijfswinst (-verlies)€ 92.747▲ 573,8 %€ -19.575€ 47.130
Winst (verlies) van het boekjaar€ 15.229▲ 198,1 %€ -15.516€ 45.429
Balans
Eigen vermogen€ 1.148.193▲ 1,3 %€ 1.132.964€ 1.148.480
Schulden€ 792.247▼ 9,6 %€ 876.668€ 978.256
Balanstotaal€ 1.965.588▼ 3,5 %€ 2.036.282€ 2.154.887
Solvabiliteit berekend58,4 %▲ 2,8 ptn55,6 %53,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten1,0= 01,01,0
Schemam81-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Krinkelstraat 7 bus 301a, 8780 Oostrozebeke

2.018.512.590 · sinds 1980-02-01

  • 25.110.01 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
  • 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten)
  • 41.001.01 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen
  • 41.001.02 Bouw van individuele huizen volgens de formule "sleutel op de deur"
  • 41.001.03 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz)
  • 41.001.04 Bouw van appartementen volgens de formule "sleutel op de deur"
  • 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden
  • 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails)
  • 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen
  • 43.110.01 Slopen van gebouwen en andere bouwwerken
  • 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
  • 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen
  • 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren
  • 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen
  • 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen
  • 43.310.01 Aanbrengen van pleister- en stukadoorswerk (inclusief het aanbrengen van een hechtgrond) aan de binnen- of buitenzijde van gebouwen en andere bouwwerken
  • 43.320.01 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van hout of van kunststof : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.02 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, bekleding van wanden, plafonds, enz in hout of kunststof
  • 43.320.03 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in hout of kunststof
  • 43.320.04 Installatie van geblindeerde deuren en brandwerende deuren in hout of kunststof
  • 43.320.05 Montage van serres, veranda's, enz, in hout of kunststof
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  • 43.331.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouww van : vloer-of wandtegels van keramische stoffen, beton of gehouwen steen, vloerbedekking en wandbekleding van terrazzo marmer, graniet of lei, enz
  • 43.343.01 Aanbrengen van glas, spiegels, enz
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.429.04 Bouwen van koelkamers, kluizen, enz
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VERHULST INVEST?

Het ondernemingsnummer van VERHULST INVEST is 0419.773.438. Het btw-nummer is BE 0419.773.438.

Wanneer werd VERHULST INVEST opgericht?

VERHULST INVEST werd opgericht op 29 september 1979, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VERHULST INVEST?

De maatschappelijke zetel van VERHULST INVEST is Krinkelstraat 7 bus 301, 8780 Oostrozebeke.

Wat doet VERHULST INVEST?

De hoofdactiviteit van VERHULST INVEST is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft VERHULST INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VERHULST INVEST gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van VERHULST INVEST?

In 2025 had VERHULST INVEST een omzet van € 2.197.820. De winst van het boekjaar was € 15.229.

Is VERHULST INVEST bereikbaar via Peppol?

Ja. VERHULST INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0419773438 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is VERHULST INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.148.193, een solvabiliteit van 58,4 % en een winst van € 15.229. De winst steeg met 198,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VERHULST INVEST failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VERHULST INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VERHULST INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van VERHULST INVEST, over het boekjaar tot 31 augustus 2025, werd op 30 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 31 augustus 2026, moet uiterlijk op 31 maart 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt VERHULST INVEST?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VERHULST INVEST 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VERHULST INVEST?

Het boekjaar van VERHULST INVEST eindigt op 31 augustus. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 september 2024 tot 31 augustus 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid