Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0419.328.921
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1969-06-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Seigneur 34 bus A000, 6540 Lobbes
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 16.019
▲ 5,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 130.460
▼ 13,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
74,2 %
▼ 9,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 143.522 | ▲ 21,2 % | € 118.437 | € 166.807 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 23.064 | ▲ 4,3 % | € 22.111 | € 74.580 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 16.019 | ▲ 5,3 % | € 15.214 | € 60.963 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 130.460 | ▼ 13,3 % | € 150.474 | € 173.567 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 30.162 | ▲ 3,4 % | € 29.168 | € 30.926 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 175.868 | ▼ 2,1 % | € 179.642 | € 204.493 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 74,2 % | ▼ 9,6 ptn | 83,8 % | 84,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Seigneur 34a, 6540 Lobbes
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
Het ondernemingsnummer van ENTREPRISES JACQUES URBAIN is 0419.328.921. Het btw-nummer is BE 0419.328.921.
Wanneer werd ENTREPRISES JACQUES URBAIN opgericht?
ENTREPRISES JACQUES URBAIN werd opgericht op 16 juni 1969, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
De maatschappelijke zetel van ENTREPRISES JACQUES URBAIN is Rue du Seigneur 34 bus A000, 6540 Lobbes.
Wat doet ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
De hoofdactiviteit van ENTREPRISES JACQUES URBAIN is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ENTREPRISES JACQUES URBAIN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
ENTREPRISES JACQUES URBAIN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 143.522 in 2025. De winst van het boekjaar was € 16.019.
Is ENTREPRISES JACQUES URBAIN bereikbaar via Peppol?
Ja. ENTREPRISES JACQUES URBAIN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0419328921 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 130.460, een solvabiliteit van 74,2 % en een winst van € 16.019. De winst steeg met 5,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ENTREPRISES JACQUES URBAIN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENTREPRISES JACQUES URBAIN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ENTREPRISES JACQUES URBAIN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van ENTREPRISES JACQUES URBAIN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENTREPRISES JACQUES URBAIN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ENTREPRISES JACQUES URBAIN?
Het boekjaar van ENTREPRISES JACQUES URBAIN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0419328921
Europese Commissie0419328921
Notarissen (Fednot)