Belgische ondernemingen

Onderneming 0418.250.142

HUNGENAERT BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Roeselare · sinds 1978

Besloten Vennootschap in Roeselare, sinds 1978. Overige vormen van onderwijs. Brutomarge € −6k, verlies € 6k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0418.250.142.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -5.944

▼ 105,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -141.664

▼ 4,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0418.250.142
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1978-04-24
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Izegemsestraat 77, 8800 Roeselare

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 85.599Overige vormen van onderwijsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.649Groothandel in andere machines en werktuigen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.830Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 64.999Overige financiële dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -5.944

▼ 105,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -141.664

▼ 4,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-1706,5 %

▼ 1482,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -5.767▼ 104,7 %€ 122.789€ -37.689
Bedrijfswinst (-verlies)€ -5.850▼ 105,3 %€ 110.883€ -75.819
Winst (verlies) van het boekjaar€ -5.944▼ 105,4 %€ 110.466€ -81.770
Balans
Eigen vermogen€ -141.664▼ 4,4 %€ -135.720€ -246.186
Schulden€ 149.966▼ 23,6 %€ 196.359€ 744.148
Balanstotaal€ 8.301▼ 86,3 %€ 60.639€ 497.961
Solvabiliteit berekend-1706,5 %▼ 1482,7 ptn-223,8 %-49,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Izegemsestraat 77, 8800 Roeselare

2.383.643.059 · sinds 2026-01-01

46.649 Groothandel in andere machines en werktuigen, neg; 64.999 Overige financiële dienstverlening, neg; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 85.599 Overige vormen van onderwijs; 47.830 Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van HUNGENAERT?

Het ondernemingsnummer van HUNGENAERT is 0418.250.142. Het btw-nummer is BE 0418.250.142.

Wanneer werd HUNGENAERT opgericht?

HUNGENAERT werd opgericht op 24 april 1978, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van HUNGENAERT?

De maatschappelijke zetel van HUNGENAERT is Izegemsestraat 77, 8800 Roeselare.

Wat doet HUNGENAERT?

De hoofdactiviteit van HUNGENAERT is: Overige vormen van onderwijs (NACE 85.599).

Hoeveel werknemers heeft HUNGENAERT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had HUNGENAERT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van HUNGENAERT?

HUNGENAERT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -5.767 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.944.

Is HUNGENAERT bereikbaar via Peppol?

Ja. HUNGENAERT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0418250142 en 9925:BE0418250142 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is HUNGENAERT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -141.664, een solvabiliteit van -1706,5 % en een verlies van € 5.944. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 105,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is HUNGENAERT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HUNGENAERT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft HUNGENAERT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van HUNGENAERT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt HUNGENAERT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HUNGENAERT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van HUNGENAERT?

Het boekjaar van HUNGENAERT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid