Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0417.934.002
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1977-11-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vorselaarsebaan (HRT) 60, 2200 Herentals
- Andere namen
- BSV vzw · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.191Activiteiten van sportbonden en -federaties
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -139.998
▼ 935,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 156.441
▼ 47,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
62,0 %
▼ 9,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 42.129 | ▼ 44,6 % | € 76.108 | € 83.250 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 240.666 | ▼ 11,4 % | € 271.506 | € 327.744 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -140.937 | ▼ 848,5 % | € -14.860 | € 1.486 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -139.998 | ▼ 935,1 % | € -13.525 | € 2.257 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 156.441 | ▼ 47,2 % | € 296.439 | € 309.964 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 95.805 | ▼ 18,4 % | € 117.433 | € 121.047 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 252.246 | ▼ 39,1 % | € 413.871 | € 431.011 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 62,0 % | ▼ 9,6 ptn | 71,6 % | 71,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m08-f | m08-f | m08-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vorselaarsebaan (HRT) 60, 2200 Herentals
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-14
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Boogsport Vlaanderen vzw?
Het ondernemingsnummer van Boogsport Vlaanderen vzw is 0417.934.002. Het btw-nummer is BE 0417.934.002.
Wanneer werd Boogsport Vlaanderen vzw opgericht?
Boogsport Vlaanderen vzw werd opgericht op 25 november 1977, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Boogsport Vlaanderen vzw?
De maatschappelijke zetel van Boogsport Vlaanderen vzw is Vorselaarsebaan (HRT) 60, 2200 Herentals.
Wat doet Boogsport Vlaanderen vzw?
De hoofdactiviteit van Boogsport Vlaanderen vzw is: Activiteiten van sportbonden en -federaties (NACE 93.191).
Hoeveel werknemers heeft Boogsport Vlaanderen vzw?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Boogsport Vlaanderen vzw geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Boogsport Vlaanderen vzw?
In 2025 had Boogsport Vlaanderen vzw een omzet van € 42.129. Het boekjaar sloot met een verlies van € 139.998.
Is Boogsport Vlaanderen vzw bereikbaar via Peppol?
Ja. Boogsport Vlaanderen vzw staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0417934002 en 9925:BE0417934002 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Boogsport Vlaanderen vzw?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 156.441, een solvabiliteit van 62,0 % en een verlies van € 139.998. De winst daalde met 935,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Boogsport Vlaanderen vzw failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Boogsport Vlaanderen vzw ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Boogsport Vlaanderen vzw de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Boogsport Vlaanderen vzw, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Boogsport Vlaanderen vzw?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Boogsport Vlaanderen vzw 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Boogsport Vlaanderen vzw?
Het boekjaar van Boogsport Vlaanderen vzw eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0417934002
Europese Commissie0417934002
Notarissen (Fednot)