Belgische ondernemingen

Onderneming 0417.528.283

L. DUMAY - CANARD ET FILS NV

Actief sinds 1977 Normale toestand Naamloze vennootschap Cerfontaine

Naamloze vennootschap in Cerfontaine, sinds 1977. Schrijnwerk. Omzet € 13,1 M, winst € 1,2 M (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0417.528.283.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.197.582

▲ 15,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 3.867.088

▲ 39,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0417.528.283
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1977-10-01
Personeel
30,1 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de Froidchapelle(Cer) 12, 5630 Cerfontaine

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.320SchrijnwerkHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.410DakwerkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.301UitvaartverzorgingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.197.582

▲ 15,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 3.867.088

▲ 39,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

44,0 %

▲ 10,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 13.054.839▼ 16,1 %€ 15.551.628€ 12.678.405
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.585.707▲ 11,5 %€ 1.422.055€ 569.793
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.197.582▲ 15,7 %€ 1.034.993€ 368.589
Balans
Eigen vermogen€ 3.867.088▲ 39,6 %€ 2.769.505€ 1.777.369
Schulden€ 4.772.906▼ 9,1 %€ 5.248.359€ 5.298.642
Balanstotaal€ 8.789.764▲ 7,6 %€ 8.167.635€ 7.226.011
Solvabiliteit berekend44,0 %▲ 10,1 ptn33,9 %24,6 %
Personeel
Voltijdse equivalenten30,1▲ 4,126,018,3
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (3)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de Froidchapelle(Cer) 12, 5630 Cerfontaine

2.015.309.810 · sinds 1977-10-01

  • 25.110.03 Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.343 Glaszetten
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.320 Schrijnwerk

Vestiging

Rue de la Redoute(Cer) 2 bus B, 5630 Cerfontaine

2.362.323.944 · sinds 2024-07-11

  • 25.110.03 Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.343 Glaszetten
  • 43.422 Chapewerken

Vestiging

Route des Lacs(Cer) 1, 5630 Cerfontaine

2.362.324.043 · sinds 2024-07-11

  • 25.110.03 Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.343 Glaszetten
  • 43.422 Chapewerken

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van L. DUMAY - CANARD ET FILS?

Het ondernemingsnummer van L. DUMAY - CANARD ET FILS is 0417.528.283. Het btw-nummer is BE 0417.528.283.

Wanneer werd L. DUMAY - CANARD ET FILS opgericht?

L. DUMAY - CANARD ET FILS werd opgericht op 1 oktober 1977, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van L. DUMAY - CANARD ET FILS?

De maatschappelijke zetel van L. DUMAY - CANARD ET FILS is Rue de Froidchapelle(Cer) 12, 5630 Cerfontaine.

Wat doet L. DUMAY - CANARD ET FILS?

De hoofdactiviteit van L. DUMAY - CANARD ET FILS is: Schrijnwerk (NACE 43.320).

Hoeveel werknemers heeft L. DUMAY - CANARD ET FILS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had L. DUMAY - CANARD ET FILS gemiddeld 30,1 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van L. DUMAY - CANARD ET FILS?

In 2025 had L. DUMAY - CANARD ET FILS een omzet van € 13.054.839. De winst van het boekjaar was € 1.197.582.

Is L. DUMAY - CANARD ET FILS bereikbaar via Peppol?

Ja. L. DUMAY - CANARD ET FILS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0417528283 en 9925:BE0417528283 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is L. DUMAY - CANARD ET FILS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.867.088, een solvabiliteit van 44,0 % en een winst van € 1.197.582. De winst steeg met 15,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is L. DUMAY - CANARD ET FILS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van L. DUMAY - CANARD ET FILS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft L. DUMAY - CANARD ET FILS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van L. DUMAY - CANARD ET FILS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt L. DUMAY - CANARD ET FILS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft L. DUMAY - CANARD ET FILS 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van L. DUMAY - CANARD ET FILS?

Het boekjaar van L. DUMAY - CANARD ET FILS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid