Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0415.851.371
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1975-12-30
- Personeel
- 21,2 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Geneinde 2, 2260 Westerlo
- Andere namen
- SPORVAL · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.199Overige sportactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
13 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -247.539
▼ 312,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.758.603
▼ 8,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
84,0 %
▲ 6,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.777.429 | ▼ 6,8 % | € 1.906.579 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -244.343 | ▼ 315,3 % | € 113.488 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -247.539 | ▼ 312,5 % | € 116.487 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.758.603 | ▼ 8,2 % | € 3.006.141 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 526.374 | ▼ 38,2 % | € 851.387 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 3.284.976 | ▼ 14,8 % | € 3.857.528 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 84,0 % | ▲ 6,0 ptn | 77,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 21,2 | ▼ 1,8 | 23,0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Geneinde 2, 2260 Westerlo
Vestiging
Lange Leemstraat 372 bus D, 2018 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-19
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SPORTA-FEDERATIE?
Het ondernemingsnummer van SPORTA-FEDERATIE is 0415.851.371. Het btw-nummer is BE 0415.851.371.
Wanneer werd SPORTA-FEDERATIE opgericht?
SPORTA-FEDERATIE werd opgericht op 30 december 1975, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SPORTA-FEDERATIE?
De maatschappelijke zetel van SPORTA-FEDERATIE is Geneinde 2, 2260 Westerlo.
Wat doet SPORTA-FEDERATIE?
De hoofdactiviteit van SPORTA-FEDERATIE is: Overige sportactiviteiten, neg (NACE 93.199).
Hoeveel werknemers heeft SPORTA-FEDERATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SPORTA-FEDERATIE gemiddeld 21,2 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van SPORTA-FEDERATIE?
SPORTA-FEDERATIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.777.429 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 247.539.
Is SPORTA-FEDERATIE bereikbaar via Peppol?
Ja. SPORTA-FEDERATIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0415851371 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is SPORTA-FEDERATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.758.603, een solvabiliteit van 84,0 % en een verlies van € 247.539. De winst daalde met 312,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SPORTA-FEDERATIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SPORTA-FEDERATIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SPORTA-FEDERATIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SPORTA-FEDERATIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt SPORTA-FEDERATIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SPORTA-FEDERATIE 13 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SPORTA-FEDERATIE?
Het boekjaar van SPORTA-FEDERATIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0415851371
Europese Commissie0415851371
Notarissen (Fednot)