Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0415.496.530
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1975-06-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kantersteen 47, 1000 Brussel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 18.200Reproductie van opgenomen media
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 28.340
▲ 20,1 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 289.700
▲ 10,8 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
24,0 %
▼ 54,1 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 179.534 | ▲ 2,8 % | € 174.659 | € 181.448 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 31.946 | — | – | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 30.940 | ▲ 68,2 % | € 18.400 | € 34.114 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 28.340 | ▲ 20,1 % | € 23.592 | € 58.852 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 289.700 | ▲ 10,8 % | € 261.360 | € 237.768 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 918.357 | ▲ 1154,1 % | € 73.230 | € 79.218 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.208.058 | ▲ 261,1 % | € 334.591 | € 316.986 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 24,0 % | ▼ 54,1 ptn | 78,1 % | 75,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kantersteen 47, 1000 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-09-16
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-09-16
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-09-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van EMI SONGS BELGIUM?
Het ondernemingsnummer van EMI SONGS BELGIUM is 0415.496.530. Het btw-nummer is BE 0415.496.530.
Wanneer werd EMI SONGS BELGIUM opgericht?
EMI SONGS BELGIUM werd opgericht op 26 juni 1975, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van EMI SONGS BELGIUM?
De maatschappelijke zetel van EMI SONGS BELGIUM is Kantersteen 47, 1000 Brussel.
Wat doet EMI SONGS BELGIUM?
De hoofdactiviteit van EMI SONGS BELGIUM is: Reproductie van opgenomen media (NACE 18.200).
Hoeveel werknemers heeft EMI SONGS BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2026 had EMI SONGS BELGIUM geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van EMI SONGS BELGIUM?
In 2026 had EMI SONGS BELGIUM een omzet van € 179.534. De winst van het boekjaar was € 28.340.
Is EMI SONGS BELGIUM bereikbaar via Peppol?
Ja. EMI SONGS BELGIUM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0415496530 en 9925:BE0415496530 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is EMI SONGS BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 289.700, een solvabiliteit van 24,0 % en een winst van € 28.340. De winst steeg met 20,1 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is EMI SONGS BELGIUM failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van EMI SONGS BELGIUM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft EMI SONGS BELGIUM de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van EMI SONGS BELGIUM, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 16 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt EMI SONGS BELGIUM?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft EMI SONGS BELGIUM 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van EMI SONGS BELGIUM?
Het boekjaar van EMI SONGS BELGIUM eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0415496530
Europese Commissie0415496530
Notarissen (Fednot)