Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0415.454.859
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1975-07-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Vésale 11, 1300 Wavre
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.300Organisatie van congressen en beurzen
- 82.300Organisatie van congressen en beurzen
- 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
- 47.690Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg
- 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
- 47.791Detailhandel in antiquiteiten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -14.950
▼ 126,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 341.380
▼ 33,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
43,1 %
▼ 18,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 118.696 | ▼ 32,7 % | € 176.470 | € 150.380 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -14.478 | ▼ 117,4 % | € 83.057 | € 35.799 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -14.950 | ▼ 126,9 % | € 55.661 | € 16.562 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 341.380 | ▼ 33,9 % | € 516.330 | € 463.247 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 450.028 | ▲ 37,2 % | € 328.044 | € 278.746 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 791.409 | ▼ 6,3 % | € 844.374 | € 741.993 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 43,1 % | ▼ 18,0 ptn | 61,1 % | 62,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue Vésale 11, 1300 Wavre
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Salle de Ventes du Béguinage?
Het ondernemingsnummer van Salle de Ventes du Béguinage is 0415.454.859. Het btw-nummer is BE 0415.454.859.
Wanneer werd Salle de Ventes du Béguinage opgericht?
Salle de Ventes du Béguinage werd opgericht op 29 juli 1975, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Salle de Ventes du Béguinage?
De maatschappelijke zetel van Salle de Ventes du Béguinage is Avenue Vésale 11, 1300 Wavre.
Wat doet Salle de Ventes du Béguinage?
De hoofdactiviteit van Salle de Ventes du Béguinage is: Organisatie van congressen en beurzen (NACE 82.300).
Hoeveel werknemers heeft Salle de Ventes du Béguinage?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Salle de Ventes du Béguinage geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Salle de Ventes du Béguinage?
Salle de Ventes du Béguinage vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 118.696 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 14.950.
Is Salle de Ventes du Béguinage bereikbaar via Peppol?
Ja. Salle de Ventes du Béguinage staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0415454859 en 9925:BE0415454859 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Salle de Ventes du Béguinage?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 341.380, een solvabiliteit van 43,1 % en een verlies van € 14.950. De winst daalde met 126,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Salle de Ventes du Béguinage failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Salle de Ventes du Béguinage ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Salle de Ventes du Béguinage de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Salle de Ventes du Béguinage, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Salle de Ventes du Béguinage?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Salle de Ventes du Béguinage 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Salle de Ventes du Béguinage?
Het boekjaar van Salle de Ventes du Béguinage eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0415454859
Europese Commissie0415454859
Notarissen (Fednot)