Belgische ondernemingen

Onderneming 0415.250.268

ATELIERS BELGIUM COATINGS NV

Actief sinds 1975 Normale toestand Naamloze vennootschap Grâce-Hollogne

Naamloze vennootschap in Grâce-Hollogne, sinds 1975. Coating van metalen. Omzet € 5,9 M, winst € 229k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0415.250.268.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 228.684

▲ 686,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.183.146

▼ 32,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0415.250.268
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1975-07-29
Personeel
58,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue des Nouvelles Technologies 4, 4460 Grâce-Hollogne
Andere namen
A.B.C · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 25.510Coating van metalenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.510Coating van metalenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 228.684

▲ 686,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.183.146

▼ 32,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

9,1 %

▼ 4,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 5.899.311▲ 15,7 %€ 5.099.736€ 5.557.277
Bedrijfswinst (-verlies)€ 347.017▲ 412,6 %€ 67.702€ 148.653
Winst (verlies) van het boekjaar€ 228.684▲ 686,3 %€ -39.005€ 23.534
Balans
Eigen vermogen€ 1.183.146▼ 32,6 %€ 1.756.324€ 2.453.925
Schulden€ 11.753.888▲ 9,5 %€ 10.729.864€ 3.041.238
Balanstotaal€ 12.937.034▲ 3,6 %€ 12.486.911€ 5.497.391
Solvabiliteit berekend9,1 %▼ 4,9 ptn14,1 %44,6 %
Personeel
Voltijdse equivalenten58,0▼ 3,261,260,4
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue des Nouvelles Technologies sn, 4460 Grâce-Hollogne

2.038.178.747 · sinds 1975-08-01

  • 25.510.03 Verven van metaal
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.341 Schilderen van gebouwen
  • 43.341.01 Schilderen van het binnen- en buitenwerk van gebouwen
  • 43.342 Schilderen van civieltechnische werken
  • 25.510 Coating van metalen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ATELIERS BELGIUM COATINGS?

Het ondernemingsnummer van ATELIERS BELGIUM COATINGS is 0415.250.268. Het btw-nummer is BE 0415.250.268.

Wanneer werd ATELIERS BELGIUM COATINGS opgericht?

ATELIERS BELGIUM COATINGS werd opgericht op 29 juli 1975, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ATELIERS BELGIUM COATINGS?

De maatschappelijke zetel van ATELIERS BELGIUM COATINGS is Rue des Nouvelles Technologies 4, 4460 Grâce-Hollogne.

Wat doet ATELIERS BELGIUM COATINGS?

De hoofdactiviteit van ATELIERS BELGIUM COATINGS is: Coating van metalen (NACE 25.510).

Hoeveel werknemers heeft ATELIERS BELGIUM COATINGS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ATELIERS BELGIUM COATINGS gemiddeld 58,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van ATELIERS BELGIUM COATINGS?

In 2025 had ATELIERS BELGIUM COATINGS een omzet van € 5.899.311. De winst van het boekjaar was € 228.684.

Is ATELIERS BELGIUM COATINGS bereikbaar via Peppol?

Ja. ATELIERS BELGIUM COATINGS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0415250268 en 9925:BE0415250268 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is ATELIERS BELGIUM COATINGS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.183.146, een solvabiliteit van 9,1 % en een winst van € 228.684. De winst steeg met 686,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ATELIERS BELGIUM COATINGS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ATELIERS BELGIUM COATINGS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ATELIERS BELGIUM COATINGS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van ATELIERS BELGIUM COATINGS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt ATELIERS BELGIUM COATINGS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ATELIERS BELGIUM COATINGS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ATELIERS BELGIUM COATINGS?

Het boekjaar van ATELIERS BELGIUM COATINGS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid