Belgische ondernemingen

Onderneming 0414.964.812

LEISURE AND SPORTS GEAR NV

Actief sinds 1975 Normale toestand Naamloze vennootschap Dendermonde

Naamloze vennootschap in Dendermonde, sinds 1975. Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen. Brutomarge € 550k, winst € 306k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0414.964.812.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 305.649

▼ 23,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 8.601.940

▲ 140,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0414.964.812
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1975-02-28
Personeel
2,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Wissenstraat 1, 9200 Dendermonde
Andere namen
L.S.G. · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.741Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.496Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.789Overige detailhandel in nieuwe artikelen negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 305.649

▼ 23,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 8.601.940

▲ 140,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

95,0 %

▲ 6,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 550.018▼ 7,8 %€ 596.632€ 733.422
Bedrijfswinst (-verlies)€ 331.890▲ 6,9 %€ 310.557€ 393.445
Winst (verlies) van het boekjaar€ 305.649▼ 23,5 %€ 399.448€ 380.875
Balans
Eigen vermogen€ 8.601.940▲ 140,2 %€ 3.581.531€ 5.462.083
Schulden€ 429.550▼ 1,4 %€ 435.503€ 585.167
Balanstotaal€ 9.056.490▲ 124,1 %€ 4.042.035€ 6.072.250
Solvabiliteit berekend95,0 %▲ 6,4 ptn88,6 %90,0 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,0▼ 1,33,34,4
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Wissenstraat 1, 9200 Dendermonde

2.022.628.558 · sinds 1983-02-15

  • 46.160 Handelsbemiddeling in de groothandel in textiel, kleding, bont, schoeisel en lederwaren
  • 46.423 Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
  • 46.424 Groothandel in kledingaccessoires
  • 47.639 Detailhandel in overige sportartikelen
  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 46.496 Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.180.32 Handelsbemiddeling in farmaceutische producten en orthopedische artikelen
  • 46.180.35 Handelsbemiddeling in sport- en kampeerartikelen spellen en speelgoed
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 46.425 Groothandel in schoeisel
  • 46.460.01 Groothandel in medisch-chirurgisch materieel en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
  • 46.460.02 Groothandel in orthopedische artikelen
  • 46.495 Groothandel in fietsen
  • 46.497 Groothandel in spellen en speelgoed
  • 46.498 Groothandel in lederwaren en reisartikelen
  • 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel
  • 47.640 Detailhandel in spellen en speelgoed
  • 47.711 Detailhandel in damesbovenkleding
  • 47.712 Detailhandel in herenbovenkleding
  • 47.713 Detailhandel in baby- en kinderbovenkleding
  • 47.714 Detailhandel in onderkleding, lingerie en strand- en badkleding
  • 47.715 Detailhandel in kledingaccessoires
  • 47.716 Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
  • 47.721 Detailhandel in schoeisel
  • 47.722 Detailhandel in lederwaren en reisartikelen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LEISURE AND SPORTS GEAR?

Het ondernemingsnummer van LEISURE AND SPORTS GEAR is 0414.964.812. Het btw-nummer is BE 0414.964.812.

Wanneer werd LEISURE AND SPORTS GEAR opgericht?

LEISURE AND SPORTS GEAR werd opgericht op 28 februari 1975, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LEISURE AND SPORTS GEAR?

De maatschappelijke zetel van LEISURE AND SPORTS GEAR is Wissenstraat 1, 9200 Dendermonde.

Wat doet LEISURE AND SPORTS GEAR?

De hoofdactiviteit van LEISURE AND SPORTS GEAR is: Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.741); Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen (NACE 46.496).

Hoeveel werknemers heeft LEISURE AND SPORTS GEAR?

Volgens de jaarrekening over 2025 had LEISURE AND SPORTS GEAR gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van LEISURE AND SPORTS GEAR?

LEISURE AND SPORTS GEAR vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 550.018 in 2025. De winst van het boekjaar was € 305.649.

Is LEISURE AND SPORTS GEAR bereikbaar via Peppol?

Ja. LEISURE AND SPORTS GEAR staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0414964812 en 9925:BE0414964812 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is LEISURE AND SPORTS GEAR?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 8.601.940, een solvabiliteit van 95,0 % en een winst van € 305.649. De winst daalde met 23,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is LEISURE AND SPORTS GEAR failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LEISURE AND SPORTS GEAR ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft LEISURE AND SPORTS GEAR de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van LEISURE AND SPORTS GEAR, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt LEISURE AND SPORTS GEAR?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LEISURE AND SPORTS GEAR 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van LEISURE AND SPORTS GEAR?

Het boekjaar van LEISURE AND SPORTS GEAR eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid