Belgische ondernemingen

Onderneming 0414.440.319

COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES vzw

Actief sinds 1974 Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rixensart

Vereniging zonder winstoogmerk in Rixensart, sinds 1974. Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs. Omzet € 666k, verlies € 17k (2025). 10 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0414.440.319.

Huidige bestuurders

10 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -17.431

▼ 186,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 4.318.444

▼ 3,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0414.440.319
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1974-06-17
Personeel
9,7 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue du Couvent 2, 1332 Rixensart
Andere namen
N-D des Anges - Alix le Clerc - St-Augustin · Commerciële naam (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 85.314Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijsHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

10 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -17.431

▼ 186,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 4.318.444

▼ 3,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

50,4 %

▲ 0,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 665.731▲ 45,9 %€ 456.145€ 497.431
Bedrijfswinst (-verlies)€ 21.682▼ 67,7 %€ 67.160€ 179.515
Winst (verlies) van het boekjaar€ -17.431▼ 186,1 %€ 20.254€ 136.854
Balans
Eigen vermogen€ 4.318.444▼ 3,8 %€ 4.488.675€ 4.536.206
Schulden€ 4.246.235▼ 6,2 %€ 4.529.129€ 4.641.930
Balanstotaal€ 8.564.679▼ 5,0 %€ 9.017.804€ 9.178.136
Solvabiliteit berekend50,4 %▲ 0,6 ptn49,8 %49,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten9,7▲ 0,29,57,7
Schemam05-fm05-fm05-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (3)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue du Vallon 117, 1332 Rixensart

2.167.313.362 · sinds 2007-01-01

  • 85.204 Vrij gesubsidieerd gewoon lager onderwijs
  • 85.314 Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs

Vestiging

Rue du Couvent 2, 1332 Rixensart

2.167.313.461 · sinds 2007-01-01

  • 85.314 Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs
  • 85.314 Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs

Vestiging

Chaussée de Bruxelles 1, 1310 La Hulpe

2.194.856.513 · sinds 1997-03-24

  • 85.314 Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

Het ondernemingsnummer van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES is 0414.440.319. Het btw-nummer is BE 0414.440.319.

Wanneer werd COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES opgericht?

COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES werd opgericht op 17 juni 1974, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

De maatschappelijke zetel van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES is Rue du Couvent 2, 1332 Rixensart.

Wat doet COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

De hoofdactiviteit van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES is: Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs (NACE 85.314).

Hoeveel werknemers heeft COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

Volgens de jaarrekening over 2025 had COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES gemiddeld 9,7 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

In 2025 had COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES een omzet van € 665.731. Het boekjaar sloot met een verlies van € 17.431.

Is COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES bereikbaar via Peppol?

Ja. COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0414440319 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.318.444, een solvabiliteit van 50,4 % en een verlies van € 17.431. De winst daalde met 186,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES 10 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES?

Het boekjaar van COLLEGE NOTRE-DAME DES TROIS-VALLEES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid