Belgische ondernemingen

Onderneming 0414.035.590

DE WITTE - VERMEEREN - ROUX NV

Actief sinds 1974 Normale toestand Naamloze vennootschap Charleroi

Naamloze vennootschap in Charleroi, sinds 1974. Verwerking en conservering van vlees van gevogelte. Brutomarge € 294k, verlies € 6k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0414.035.590.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -5.965

▼ 263,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 321.022

▼ 13,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0414.035.590
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1974-01-01
Personeel
4,2 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Emmanuel Jacquet 31B, 6044 Charleroi

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 10.120Verwerking en conservering van vlees van gevogelteHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.322Groothandel in vlees van wild en van gevogelteHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -5.965

▼ 263,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 321.022

▼ 13,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

29,4 %

▼ 6,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 293.794▼ 1,5 %€ 298.287€ 441.851
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.826▼ 70,4 %€ 6.170€ 176.048
Winst (verlies) van het boekjaar€ -5.965▼ 263,7 %€ -1.640€ 135.347
Balans
Eigen vermogen€ 321.022▼ 13,6 %€ 371.494€ 373.135
Schulden€ 747.784▲ 16,8 %€ 640.098€ 703.886
Balanstotaal€ 1.090.214▲ 5,3 %€ 1.034.897€ 1.102.222
Solvabiliteit berekend29,4 %▼ 6,5 ptn35,9 %33,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten4,2▲ 0,14,14,3
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Emmanuel Jacquet 27, 6044 Charleroi

2.009.558.304 · sinds 1974-01-01

  • 10.120.01 Slachten van gevogelte
  • 47.221.01 Kleinhandel in vlees en vleeswaren die gedreven wordt door de slagers/beenhouwers
  • 46.322 Groothandel in vlees van wild en van gevogelte

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

Het ondernemingsnummer van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX is 0414.035.590. Het btw-nummer is BE 0414.035.590.

Wanneer werd DE WITTE - VERMEEREN - ROUX opgericht?

DE WITTE - VERMEEREN - ROUX werd opgericht op 1 januari 1974, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

De maatschappelijke zetel van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX is Rue Emmanuel Jacquet 31B, 6044 Charleroi.

Wat doet DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

De hoofdactiviteit van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX is: Verwerking en conservering van vlees van gevogelte (NACE 10.120); Groothandel in vlees van wild en van gevogelte (NACE 46.322).

Hoeveel werknemers heeft DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DE WITTE - VERMEEREN - ROUX gemiddeld 4,2 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

DE WITTE - VERMEEREN - ROUX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 293.794 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.965.

Is DE WITTE - VERMEEREN - ROUX bereikbaar via Peppol?

Ja. DE WITTE - VERMEEREN - ROUX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0414035590 en 9925:BE0414035590 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 321.022, een solvabiliteit van 29,4 % en een verlies van € 5.965. De winst daalde met 263,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DE WITTE - VERMEEREN - ROUX failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DE WITTE - VERMEEREN - ROUX de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DE WITTE - VERMEEREN - ROUX 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX?

Het boekjaar van DE WITTE - VERMEEREN - ROUX eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid