Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0413.632.249
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Vrijwillige ontbinding – vereffening
- Begindatum
- 1973-12-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kortrijksesteenweg 567, 9000 Gent
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.444
▼ 998,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 415.783
▼ 0,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
47,5 %
▼ 0,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.295 | ▼ 529,9 % | € 301 | € -4.454 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -1.439 | ▼ 995,5 % | € 161 | € -4.586 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.444 | ▼ 998,5 % | € 161 | € -5.397 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 415.783 | ▼ 0,3 % | € 417.227 | € 417.066 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 460.089 | ▲ 0,1 % | € 459.455 | € 460.550 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 875.872 | ▼ 0,1 % | € 876.682 | € 877.617 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 47,5 % | ▼ 0,1 ptn | 47,6 % | 47,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kortrijksesteenweg 567, 9000 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-02
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
Het ondernemingsnummer van HOUTHANDEL BAUTERS A & R is 0413.632.249. Het btw-nummer is BE 0413.632.249.
Wanneer werd HOUTHANDEL BAUTERS A & R opgericht?
HOUTHANDEL BAUTERS A & R werd opgericht op 3 december 1973, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
De maatschappelijke zetel van HOUTHANDEL BAUTERS A & R is Kortrijksesteenweg 567, 9000 Gent.
Hoeveel werknemers heeft HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HOUTHANDEL BAUTERS A & R geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
HOUTHANDEL BAUTERS A & R vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.295 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.444.
Is HOUTHANDEL BAUTERS A & R bereikbaar via Peppol?
Ja. HOUTHANDEL BAUTERS A & R staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0413632249 en 9925:BE0413632249 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 415.783, een solvabiliteit van 47,5 % en een verlies van € 1.444. De winst daalde met 998,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HOUTHANDEL BAUTERS A & R failliet of in vereffening?
Volgens de KBO is de rechtstoestand van HOUTHANDEL BAUTERS A & R ‘Vrijwillige ontbinding – vereffening’ (open data van 11 september 2026).
Heeft HOUTHANDEL BAUTERS A & R de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van HOUTHANDEL BAUTERS A & R, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HOUTHANDEL BAUTERS A & R 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HOUTHANDEL BAUTERS A & R?
Het boekjaar van HOUTHANDEL BAUTERS A & R eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0413632249
Europese Commissie0413632249
Notarissen (Fednot)