Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0412.703.029
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1972-10-09
- Personeel
- 215,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Gasthuisstraat 26, 8520 Kuurne
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 87.101Rust- en verzorgingstehuizen (RVT)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
9 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -179.732
▼ 8,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 14.293.709
▼ 1,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
58,2 %
▲ 0,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 16.399.438 | ▲ 3,8 % | € 15.801.877 | € 15.416.845 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -44.024 | ▼ 9,6 % | € -40.161 | € -36.785 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -179.732 | ▼ 8,8 % | € -165.145 | € -215.251 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 14.293.709 | ▼ 1,5 % | € 14.515.487 | € 14.725.524 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 9.029.398 | ▼ 6,8 % | € 9.687.192 | € 10.316.463 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 24.566.752 | ▼ 3,1 % | € 25.357.213 | € 26.121.825 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 58,2 % | ▲ 0,9 ptn | 57,2 % | 56,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 215,9 | ▼ 3,2 | 219,1 | 220,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m05-f | m05-f | m05-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Gasthuisstraat 24, 8520 Kuurne
Vestiging
Kraaiveldstraat 8, 8980 Zonnebeke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-09
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Zorg en Welzijn?
Het ondernemingsnummer van Zorg en Welzijn is 0412.703.029. Het btw-nummer is BE 0412.703.029.
Wanneer werd Zorg en Welzijn opgericht?
Zorg en Welzijn werd opgericht op 9 oktober 1972, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Zorg en Welzijn?
De maatschappelijke zetel van Zorg en Welzijn is Gasthuisstraat 26, 8520 Kuurne.
Wat doet Zorg en Welzijn?
De hoofdactiviteit van Zorg en Welzijn is: Rust- en verzorgingstehuizen (RVT) (NACE 87.101).
Hoeveel werknemers heeft Zorg en Welzijn?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Zorg en Welzijn gemiddeld 215,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Zorg en Welzijn?
In 2025 had Zorg en Welzijn een omzet van € 16.399.438. Het boekjaar sloot met een verlies van € 179.732.
Is Zorg en Welzijn bereikbaar via Peppol?
Ja. Zorg en Welzijn staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0412703029 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Zorg en Welzijn?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 14.293.709, een solvabiliteit van 58,2 % en een verlies van € 179.732. De winst daalde met 8,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Zorg en Welzijn failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Zorg en Welzijn ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Zorg en Welzijn de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Zorg en Welzijn, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Zorg en Welzijn?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Zorg en Welzijn 9 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Zorg en Welzijn?
Het boekjaar van Zorg en Welzijn eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0412703029
Europese Commissie0412703029
Notarissen (Fednot)