Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0409.889.831
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1964-08-20
- Personeel
- 312,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin de Reumont(ML) 137, 5020 Namur
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 87.201Instellingen met huisvesting voor minderjarigen met een mentale handicap
- 87.201Instellingen met huisvesting voor minderjarigen met een mentale handicap
- 36.000Winning, behandeling en distributie van water
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
7 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 8.716
▲ 406,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 8.211.942
▲ 3,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
37,7 %
▼ 8,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -80.384 | ▲ 33,9 % | € -121.647 | € -347.156 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.716 | ▲ 406,8 % | € 1.720 | € -277.366 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 8.211.942 | ▲ 3,7 % | € 7.919.451 | € 2.858.694 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 13.595.476 | ▲ 46,1 % | € 9.307.409 | € 8.443.526 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 21.807.418 | ▲ 26,6 % | € 17.226.860 | € 11.471.720 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 37,7 % | ▼ 8,3 ptn | 46,0 % | 24,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 312,6 | ▼ 11,3 | 323,9 | 324,4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m05-f | m05-f | m05-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (9)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chemin de Reumont(ML) 139, 5020 Namur
Vestiging
Chemin de Reumont(ML) 135, 5020 Namur
Vestiging
Chemin de Maupelin(ML) 20, 5020 Namur
Vestiging
Chemin de Reumont(ML) 127, 5020 Namur
Vestiging
Rue du Grand-Babin(ML) 104, 5020 Namur
Vestiging
Rue du Grand-Babin(ML) 102, 5020 Namur
Vestiging
Rue de la Sapinette(SL) 37, 5020 Namur
Vestiging
Rue de la Sapinette(SL) 39, 5020 Namur
Vestiging
Rue du Grand-Babin(ML) 100 bus A, 5020 Namur
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-07 · verbetering
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-21
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-23
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Saint Jean-Baptiste de la Salle?
Het ondernemingsnummer van Saint Jean-Baptiste de la Salle is 0409.889.831. Het btw-nummer is BE 0409.889.831.
Wanneer werd Saint Jean-Baptiste de la Salle opgericht?
Saint Jean-Baptiste de la Salle werd opgericht op 20 augustus 1964, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Saint Jean-Baptiste de la Salle?
De maatschappelijke zetel van Saint Jean-Baptiste de la Salle is Chemin de Reumont(ML) 137, 5020 Namur.
Wat doet Saint Jean-Baptiste de la Salle?
De hoofdactiviteit van Saint Jean-Baptiste de la Salle is: Instellingen met huisvesting voor minderjarigen met een mentale handicap (NACE 87.201).
Hoeveel werknemers heeft Saint Jean-Baptiste de la Salle?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Saint Jean-Baptiste de la Salle gemiddeld 312,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Is Saint Jean-Baptiste de la Salle bereikbaar via Peppol?
Saint Jean-Baptiste de la Salle staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0409889831; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Saint Jean-Baptiste de la Salle?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 8.211.942, een solvabiliteit van 37,7 % en een winst van € 8.716. De winst steeg met 406,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Saint Jean-Baptiste de la Salle failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Saint Jean-Baptiste de la Salle ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Saint Jean-Baptiste de la Salle de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Saint Jean-Baptiste de la Salle, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Saint Jean-Baptiste de la Salle?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Saint Jean-Baptiste de la Salle 7 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Saint Jean-Baptiste de la Salle?
Het boekjaar van Saint Jean-Baptiste de la Salle eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0409889831
Europese Commissie0409889831
Notarissen (Fednot)