Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0409.501.435
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1930-06-14
- Personeel
- 6,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Saint-Donat 5, 5640 Mettet
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
- 55.900Overige accommodatie
- 56.301Cafés en bars
- 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
- 77.223Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdheden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
8 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -79.999
▲ 28,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.164.044
▼ 4,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
54,0 %
▲ 3,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 2.401.736 | ▼ 13,4 % | € 2.773.488 | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 798.703 | ▲ 34,5 % | € 593.632 | € 678.731 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -107.573 | ▲ 30,7 % | € -155.126 | € 35.496 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -79.999 | ▲ 28,3 % | € -111.524 | € 50.461 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.164.044 | ▼ 4,7 % | € 4.368.623 | € 3.985.233 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.423.377 | ▼ 16,1 % | € 4.082.489 | € 3.481.861 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 7.712.421 | ▼ 10,1 % | € 8.576.112 | € 7.692.094 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 54,0 % | ▲ 3,1 ptn | 50,9 % | 51,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 6,6 | ▲ 0,3 | 6,3 | 4,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de Saint-Donat 5, 5640 Mettet
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
Het ondernemingsnummer van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse is 0409.501.435. Het btw-nummer is BE 0409.501.435.
Wanneer werd Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse opgericht?
Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse werd opgericht op 14 juni 1930, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
De maatschappelijke zetel van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse is Rue de Saint-Donat 5, 5640 Mettet.
Wat doet Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
De hoofdactiviteit van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse is: Exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93.110).
Hoeveel werknemers heeft Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse gemiddeld 6,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
In 2025 had Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse een omzet van € 2.401.736. Het boekjaar sloot met een verlies van € 79.999.
Is Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse bereikbaar via Peppol?
Ja. Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0409501435 en 9925:BE0409501435 (stand van 7 november 2026).
Hoe financieel gezond is Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.164.044, een solvabiliteit van 54,0 % en een verlies van € 79.999. De winst steeg met 28,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse 8 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse?
Het boekjaar van Royal Union Motor Entre Sambre et Meuse eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0409501435
Europese Commissie0409501435
Notarissen (Fednot)