Belgische ondernemingen

Onderneming 0408.310.216

Mouvement européen ivzw

Actief sinds 1959 Normale toestand Internationale vereniging zonder winstoogmerk Elsene

Internationale vereniging zonder winstoogmerk in Elsene, sinds 1959. Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties. Brutomarge € 589k, verlies € 3k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0408.310.216.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -2.586

▼ 2894,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 122.849

▼ 2,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0408.310.216
Rechtsvorm
Internationale vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1959-09-28
Personeel
7,8 VTE
Maatschappelijke zetel
Luxemburgplein 2, 1050 Elsene

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 94.110Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisatiesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 94.999Overige verenigingen, negHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -2.586

▼ 2894,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 122.849

▼ 2,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

24,4 %

▲ 13,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 589.247▼ 7,4 %€ 636.458
Bedrijfswinst (-verlies)€ 3.465▲ 7433,7 %€ -47
Winst (verlies) van het boekjaar€ -2.586▼ 2894,3 %€ 93
Balans
Eigen vermogen€ 122.849▼ 2,1 %€ 125.435
Schulden€ 290.255▼ 69,9 %€ 964.206
Balanstotaal€ 504.362▼ 57,3 %€ 1.180.899
Solvabiliteit berekend24,4 %▲ 13,7 ptn10,6 %
Personeel
Voltijdse equivalenten7,8▼ 2,410,2
Schemam04-fm04-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Luxemburgplein 2, 1050 Elsene

2.226.151.780 · sinds 2008-01-01

  • 94.110 Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Mouvement européen?

Het ondernemingsnummer van Mouvement européen is 0408.310.216. Het btw-nummer is BE 0408.310.216.

Wanneer werd Mouvement européen opgericht?

Mouvement européen werd opgericht op 28 september 1959, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Mouvement européen?

De maatschappelijke zetel van Mouvement européen is Luxemburgplein 2, 1050 Elsene.

Wat doet Mouvement européen?

De hoofdactiviteit van Mouvement européen is: Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties (NACE 94.110); Overige verenigingen, neg (NACE 94.999).

Hoeveel werknemers heeft Mouvement européen?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Mouvement européen gemiddeld 7,8 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Mouvement européen?

Mouvement européen vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 589.247 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 2.586.

Is Mouvement européen bereikbaar via Peppol?

Ja. Mouvement européen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0408310216 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is Mouvement européen?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 122.849, een solvabiliteit van 24,4 % en een verlies van € 2.586. De winst daalde met 2894,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Mouvement européen failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Mouvement européen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Mouvement européen de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Mouvement européen, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Mouvement européen?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Mouvement européen 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Mouvement européen?

Het boekjaar van Mouvement européen eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid