Belgische ondernemingen

Onderneming 0407.071.980

Confectiebedrijven Elanco NV

Actief sinds 1970 Normale toestand Naamloze vennootschap Tielt

Naamloze vennootschap in Tielt, sinds 1970. Vervaardiging van werkkleding. Brutomarge € 1,0 M, verlies € 108k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0407.071.980.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -107.509

▼ 995,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 643.384

▼ 14,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0407.071.980
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1970-01-01
Personeel
30,3 VTE
Maatschappelijke zetel
Hogenhovestraat 51, 8700 Tielt

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 14.230Vervaardiging van werkkledingHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 14.210Vervaardiging van bovenkledingHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -107.509

▼ 995,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 643.384

▼ 14,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

43,8 %

▼ 10,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.036.280▼ 15,9 %€ 1.232.115€ 999.873
Bedrijfswinst (-verlies)€ -80.132▼ 580,1 %€ 16.692€ -17.591
Winst (verlies) van het boekjaar€ -107.509▼ 995,2 %€ -9.817€ -51.640
Balans
Eigen vermogen€ 643.384▼ 14,3 %€ 750.893€ 760.710
Schulden€ 826.506▲ 28,0 %€ 645.594€ 726.962
Balanstotaal€ 1.469.890▲ 5,3 %€ 1.396.487€ 1.487.672
Solvabiliteit berekend43,8 %▼ 10,0 ptn53,8 %51,1 %
Personeel
Voltijdse equivalenten30,3▲ 0,529,829,7
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Hogenhovestraat 53, 8700 Tielt

2.004.595.664 · sinds 2001-10-18

  • 14.210 Vervaardiging van bovenkleding
  • 14.220 Vervaardiging van onderkleding
  • 46.411.03 Groothandel in fournituren : naaigaren, band, lint, enz
  • 47.712 Detailhandel in herenbovenkleding
  • 14.210 Vervaardiging van bovenkleding

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Confectiebedrijven Elanco?

Het ondernemingsnummer van Confectiebedrijven Elanco is 0407.071.980. Het btw-nummer is BE 0407.071.980.

Wanneer werd Confectiebedrijven Elanco opgericht?

Confectiebedrijven Elanco werd opgericht op 1 januari 1970, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Confectiebedrijven Elanco?

De maatschappelijke zetel van Confectiebedrijven Elanco is Hogenhovestraat 51, 8700 Tielt.

Wat doet Confectiebedrijven Elanco?

De hoofdactiviteit van Confectiebedrijven Elanco is: Vervaardiging van werkkleding (NACE 14.230); Vervaardiging van bovenkleding (NACE 14.210).

Hoeveel werknemers heeft Confectiebedrijven Elanco?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Confectiebedrijven Elanco gemiddeld 30,3 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Confectiebedrijven Elanco?

Confectiebedrijven Elanco vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.036.280 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 107.509.

Is Confectiebedrijven Elanco bereikbaar via Peppol?

Ja. Confectiebedrijven Elanco staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0407071980 en 9925:BE0407071980 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is Confectiebedrijven Elanco?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 643.384, een solvabiliteit van 43,8 % en een verlies van € 107.509. De winst daalde met 995,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Confectiebedrijven Elanco failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Confectiebedrijven Elanco ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Confectiebedrijven Elanco de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Confectiebedrijven Elanco, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Confectiebedrijven Elanco?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Confectiebedrijven Elanco 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Confectiebedrijven Elanco?

Het boekjaar van Confectiebedrijven Elanco eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid