Belgische ondernemingen

Onderneming 0407.049.018

Vervoer en Handel Ostyn en C° BV

Actief sinds 1970 Normale toestand Besloten Vennootschap Kortemark

Besloten Vennootschap in Kortemark, sinds 1970. Goederenvervoer over de weg. Brutomarge € 109k, winst € 5k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0407.049.018.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 5.324

▲ 168,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 560.570

▲ 1,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0407.049.018
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1970-02-28
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Werkenplein 21, 8610 Kortemark

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 49.410Goederenvervoer over de wegHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.810Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante productenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.216Groothandel in akkerbouwproducten en veevoeders, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.810Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante productenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.831Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 5.324

▲ 168,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 560.570

▲ 1,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

98,3 %

▲ 0,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 109.167▲ 7,1 %€ 101.888€ 171.607
Bedrijfswinst (-verlies)€ 9.986▲ 300,2 %€ -4.987€ 80.839
Winst (verlies) van het boekjaar€ 5.324▲ 168,0 %€ -7.833€ 80.375
Balans
Eigen vermogen€ 560.570▲ 1,0 %€ 555.245€ 563.078
Schulden€ 9.473▼ 34,9 %€ 14.553€ 6.875
Balanstotaal€ 570.043= 0 %€ 569.798€ 569.953
Solvabiliteit berekend98,3 %▲ 0,9 ptn97,4 %98,8 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Werkenplein 31, 8610 Kortemark

2.003.870.045 · sinds 1970-04-01

  • 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen
  • 42.919 Waterbouw, muv baggerwerken
  • 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 46.810 Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Vervoer en Handel Ostyn en C°?

Het ondernemingsnummer van Vervoer en Handel Ostyn en C° is 0407.049.018. Het btw-nummer is BE 0407.049.018.

Wanneer werd Vervoer en Handel Ostyn en C° opgericht?

Vervoer en Handel Ostyn en C° werd opgericht op 28 februari 1970, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Vervoer en Handel Ostyn en C°?

De maatschappelijke zetel van Vervoer en Handel Ostyn en C° is Werkenplein 21, 8610 Kortemark.

Wat doet Vervoer en Handel Ostyn en C°?

De hoofdactiviteit van Vervoer en Handel Ostyn en C° is: Goederenvervoer over de weg (NACE 49.410); Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten (NACE 46.810).

Hoeveel werknemers heeft Vervoer en Handel Ostyn en C°?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Vervoer en Handel Ostyn en C° geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Vervoer en Handel Ostyn en C°?

Vervoer en Handel Ostyn en C° vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 109.167 in 2025. De winst van het boekjaar was € 5.324.

Is Vervoer en Handel Ostyn en C° bereikbaar via Peppol?

Ja. Vervoer en Handel Ostyn en C° staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0407049018 en 9925:BE0407049018 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is Vervoer en Handel Ostyn en C°?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 560.570, een solvabiliteit van 98,3 % en een winst van € 5.324. De winst steeg met 168,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Vervoer en Handel Ostyn en C° failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vervoer en Handel Ostyn en C° ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Vervoer en Handel Ostyn en C° de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Vervoer en Handel Ostyn en C°, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Vervoer en Handel Ostyn en C°?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vervoer en Handel Ostyn en C° 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Vervoer en Handel Ostyn en C°?

Het boekjaar van Vervoer en Handel Ostyn en C° eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid