Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0406.568.273
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1933-06-18
- Personeel
- 126,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Martelaarsplein 10, 1000 Brussel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
- 55.201Jeugdherbergen en jeugdverblijfcentra
- 55.201Jeugdherbergen en jeugdverblijfcentra
- 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
19 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 315.258
▲ 178,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.755.822
▼ 3,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
22,7 %
▼ 2,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 9.214.455 | ▲ 3,7 % | € 8.886.805 | € 8.284.966 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 807.110 | ▲ 1461,8 % | € 51.677 | € 740.343 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 315.258 | ▲ 178,9 % | € -399.405 | € 278.321 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.755.822 | ▼ 3,7 % | € 7.015.971 | € 8.205.160 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 19.044.557 | ▲ 13,7 % | € 16.756.857 | € 13.697.380 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 29.732.536 | ▲ 6,2 % | € 27.987.217 | € 26.200.697 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 22,7 % | ▼ 2,3 ptn | 25,1 % | 31,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 126,8 | ▲ 2,7 | 124,1 | 120,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m05-f | m05-f | m05-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (12)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Martelaarsplein 10, 1000 Brussel
Vestiging
Rue Georges-Simenon 2, 4020 Liège
Vestiging
Bévercé-Route d'Eupen 36, 4960 Malmedy
Vestiging
Olifantstraat 4, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Vestiging
Avenue Félicien Rops 8, 5000 Namur
Vestiging
Rue Saint-Martin(TOU) 64, 7500 Tournai
Vestiging
Route du Christ 16, 6830 Bouillon
Vestiging
Rue de la Gendarmerie 3, 6971 Tenneville
Vestiging
Rampe du Château 2, 7000 Mons
Vestiging
Rue du Bastion d'Egmont 3, 6000 Charleroi
Vestiging
Oude Graanmarkt 10, 1000 Brussel
Vestiging
Oude Graanmarkt 12, 1000 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LES AUBERGES DE JEUNESSE?
Het ondernemingsnummer van LES AUBERGES DE JEUNESSE is 0406.568.273. Het btw-nummer is BE 0406.568.273.
Wanneer werd LES AUBERGES DE JEUNESSE opgericht?
LES AUBERGES DE JEUNESSE werd opgericht op 18 juni 1933, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LES AUBERGES DE JEUNESSE?
De maatschappelijke zetel van LES AUBERGES DE JEUNESSE is Martelaarsplein 10, 1000 Brussel.
Wat doet LES AUBERGES DE JEUNESSE?
De hoofdactiviteit van LES AUBERGES DE JEUNESSE is: Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56.111); Jeugdherbergen en jeugdverblijfcentra (NACE 55.201).
Hoeveel werknemers heeft LES AUBERGES DE JEUNESSE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LES AUBERGES DE JEUNESSE gemiddeld 126,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van LES AUBERGES DE JEUNESSE?
In 2025 had LES AUBERGES DE JEUNESSE een omzet van € 9.214.455. De winst van het boekjaar was € 315.258.
Is LES AUBERGES DE JEUNESSE bereikbaar via Peppol?
Ja. LES AUBERGES DE JEUNESSE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0406568273 en 9925:BE0406568273 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LES AUBERGES DE JEUNESSE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.755.822, een solvabiliteit van 22,7 % en een winst van € 315.258. De winst steeg met 178,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LES AUBERGES DE JEUNESSE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LES AUBERGES DE JEUNESSE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LES AUBERGES DE JEUNESSE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LES AUBERGES DE JEUNESSE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LES AUBERGES DE JEUNESSE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LES AUBERGES DE JEUNESSE 19 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LES AUBERGES DE JEUNESSE?
Het boekjaar van LES AUBERGES DE JEUNESSE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0406568273
Europese Commissie0406568273
Notarissen (Fednot)