Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0406.205.811
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1968-12-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Avenue de Tancarville 31, 1410 Waterloo
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
- 36.000Winning, behandeling en distributie van water
- 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -12.917
▼ 207,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 251.396
▼ 4,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
58,2 %
▼ 20,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 9.855 | ▼ 56,7 % | € 22.741 | € 12.904 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -9.091 | ▼ 170,5 % | € 12.892 | € 3.145 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -12.917 | ▼ 207,2 % | € 12.054 | € 2.705 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 251.396 | ▼ 4,9 % | € 264.313 | € 252.258 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 180.378 | ▲ 156,9 % | € 70.202 | € 91.179 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 431.774 | ▲ 29,1 % | € 334.514 | € 343.437 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 58,2 % | ▼ 20,8 ptn | 79,0 % | 73,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue de Tancarville 31, 1410 Waterloo
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-21
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Immobilière Grand-Air?
Het ondernemingsnummer van Immobilière Grand-Air is 0406.205.811. Het btw-nummer is BE 0406.205.811.
Wanneer werd Immobilière Grand-Air opgericht?
Immobilière Grand-Air werd opgericht op 6 december 1968, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Immobilière Grand-Air?
De maatschappelijke zetel van Immobilière Grand-Air is Avenue de Tancarville 31, 1410 Waterloo.
Wat doet Immobilière Grand-Air?
De hoofdactiviteit van Immobilière Grand-Air is: Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (NACE 82.100).
Hoeveel werknemers heeft Immobilière Grand-Air?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Immobilière Grand-Air geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Immobilière Grand-Air?
Immobilière Grand-Air vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 9.855 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 12.917.
Is Immobilière Grand-Air bereikbaar via Peppol?
Ja. Immobilière Grand-Air staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0406205811 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Immobilière Grand-Air?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 251.396, een solvabiliteit van 58,2 % en een verlies van € 12.917. De winst daalde met 207,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Immobilière Grand-Air failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Immobilière Grand-Air ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Immobilière Grand-Air de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Immobilière Grand-Air, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Immobilière Grand-Air?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Immobilière Grand-Air 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Immobilière Grand-Air?
Het boekjaar van Immobilière Grand-Air eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0406205811
Europese Commissie0406205811
Notarissen (Fednot)