Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0406.076.147
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1968-12-14
- Personeel
- 24,7 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kalkaartweg 6, 8430 Middelkerke
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 20.420Vervaardiging van parfums en toiletartikelen
- 20.420Vervaardiging van parfums en toiletartikelen
- 46.450Groothandel in parfumerieën en cosmetica
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 37.230
▼ 74,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.449.664
▲ 1,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
79,7 %
▲ 5,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.777.699 | ▼ 7,8 % | € 1.928.275 | € 1.730.661 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 49.607 | ▼ 70,0 % | € 165.088 | € -273.932 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 37.230 | ▼ 74,5 % | € 146.144 | € -291.872 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.449.664 | ▲ 1,5 % | € 2.412.433 | € 2.266.289 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 625.680 | ▼ 24,9 % | € 833.300 | € 941.276 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 3.075.344 | ▼ 5,2 % | € 3.245.734 | € 3.207.565 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 79,7 % | ▲ 5,3 ptn | 74,3 % | 70,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 24,7 | ▲ 0,2 | 24,5 | 27,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kalkaartweg 6, 8430 Middelkerke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-04-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-04-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Carin Haircosmetics?
Het ondernemingsnummer van Carin Haircosmetics is 0406.076.147. Het btw-nummer is BE 0406.076.147.
Wanneer werd Carin Haircosmetics opgericht?
Carin Haircosmetics werd opgericht op 14 december 1968, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Carin Haircosmetics?
De maatschappelijke zetel van Carin Haircosmetics is Kalkaartweg 6, 8430 Middelkerke.
Wat doet Carin Haircosmetics?
De hoofdactiviteit van Carin Haircosmetics is: Vervaardiging van parfums en toiletartikelen (NACE 20.420).
Hoeveel werknemers heeft Carin Haircosmetics?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Carin Haircosmetics gemiddeld 24,7 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Carin Haircosmetics?
Carin Haircosmetics vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.777.699 in 2025. De winst van het boekjaar was € 37.230.
Is Carin Haircosmetics bereikbaar via Peppol?
Ja. Carin Haircosmetics staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0406076147 en 9925:BE0406076147 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Carin Haircosmetics?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.449.664, een solvabiliteit van 79,7 % en een winst van € 37.230. De winst daalde met 74,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Carin Haircosmetics failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Carin Haircosmetics ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Carin Haircosmetics de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Carin Haircosmetics, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Carin Haircosmetics?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Carin Haircosmetics 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Carin Haircosmetics?
Het boekjaar van Carin Haircosmetics eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0406076147
Europese Commissie0406076147
Notarissen (Fednot)