Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0405.584.219
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1961-01-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.321Activiteiten van syndici van onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 161.920
▼ 11,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 3.977.184
▲ 4,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
97,4 %
▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 125.108 | ▼ 1,0 % | € 126.350 | € 127.536 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 161.920 | ▼ 11,1 % | € 182.209 | € 166.291 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 3.977.184 | ▲ 4,2 % | € 3.815.264 | € 3.633.056 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 107.136 | ▲ 95,9 % | € 54.683 | € 105.569 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.084.320 | ▲ 5,5 % | € 3.869.948 | € 3.738.624 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 97,4 % | ▼ 1,2 ptn | 98,6 % | 97,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-21
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Nop-O-Lac Company?
Het ondernemingsnummer van Nop-O-Lac Company is 0405.584.219. Het btw-nummer is BE 0405.584.219.
Wanneer werd Nop-O-Lac Company opgericht?
Nop-O-Lac Company werd opgericht op 9 januari 1961, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Nop-O-Lac Company?
De maatschappelijke zetel van Nop-O-Lac Company is Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare.
Wat doet Nop-O-Lac Company?
De hoofdactiviteit van Nop-O-Lac Company is: Activiteiten van syndici van onroerend goed (NACE 68.321).
Hoeveel werknemers heeft Nop-O-Lac Company?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Nop-O-Lac Company geen personeel in dienst.
Is Nop-O-Lac Company bereikbaar via Peppol?
Ja. Nop-O-Lac Company staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0405584219 en 9925:BE0405584219 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Nop-O-Lac Company?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.977.184, een solvabiliteit van 97,4 % en een winst van € 161.920. De winst daalde met 11,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Nop-O-Lac Company failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Nop-O-Lac Company ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Nop-O-Lac Company de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Nop-O-Lac Company, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 21 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Nop-O-Lac Company?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Nop-O-Lac Company 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Nop-O-Lac Company?
Het boekjaar van Nop-O-Lac Company eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0405584219
Europese Commissie0405584219
Notarissen (Fednot)