Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0405.419.517
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1968-01-16
- Personeel
- 13,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Gentsesteenweg 184, 8530 Harelbeke
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.832Groothandel in hout
- 16.110Zagen en schaven van hout
- 16.110Zagen en schaven van hout
- 16.210Vervaardiging van fineer en van panelen op basis van hout
- 46.120Handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten
- 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -3.584.665
▼ 9299,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -3.464.964
▼ 2994,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-58,7 %
▼ 60,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 791.244 | ▼ 16,4 % | € 946.427 | € 863.275 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -95.340 | ▼ 76,6 % | € -53.983 | € 1.304 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -3.584.665 | ▼ 9299,5 % | € -38.137 | € 46.640 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -3.464.964 | ▼ 2994,7 % | € 119.701 | € 157.837 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 5.922.296 | ▲ 3,7 % | € 5.710.242 | € 5.636.518 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 5.907.332 | ▲ 1,3 % | € 5.829.942 | € 5.794.355 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -58,7 % | ▼ 60,7 ptn | 2,1 % | 2,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 13,8 | ▼ 1,8 | 15,6 | 13,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Gentsesteenweg 184, 8530 Harelbeke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-12-31 → 2025-12-30neergelegd 2026-10-22
- 2023-12-31 → 2024-12-30neergelegd 2025-07-22
- 2022-12-31 → 2023-12-30neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Harelbeekse Houtzagerij?
Het ondernemingsnummer van Harelbeekse Houtzagerij is 0405.419.517. Het btw-nummer is BE 0405.419.517.
Wanneer werd Harelbeekse Houtzagerij opgericht?
Harelbeekse Houtzagerij werd opgericht op 16 januari 1968, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Harelbeekse Houtzagerij?
De maatschappelijke zetel van Harelbeekse Houtzagerij is Gentsesteenweg 184, 8530 Harelbeke.
Wat doet Harelbeekse Houtzagerij?
De hoofdactiviteit van Harelbeekse Houtzagerij is: Groothandel in hout (NACE 46.832); Zagen en schaven van hout (NACE 16.110).
Hoeveel werknemers heeft Harelbeekse Houtzagerij?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Harelbeekse Houtzagerij gemiddeld 13,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Harelbeekse Houtzagerij?
Harelbeekse Houtzagerij vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 791.244 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.584.665.
Is Harelbeekse Houtzagerij bereikbaar via Peppol?
Ja. Harelbeekse Houtzagerij staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0405419517 en 9925:BE0405419517 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Harelbeekse Houtzagerij?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -3.464.964, een solvabiliteit van -58,7 % en een verlies van € 3.584.665. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 9299,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Harelbeekse Houtzagerij failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Harelbeekse Houtzagerij ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Harelbeekse Houtzagerij de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Harelbeekse Houtzagerij, over het boekjaar tot 30 december 2025, werd op 22 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 juli 2026.
Wie bestuurt Harelbeekse Houtzagerij?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Harelbeekse Houtzagerij 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Harelbeekse Houtzagerij?
Het boekjaar van Harelbeekse Houtzagerij eindigt op 30 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 31 december 2024 tot 30 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0405419517
Europese Commissie0405419517
Notarissen (Fednot)