Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0404.850.185
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1959-06-03
- Personeel
- 149,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpsesteenweg 136, 2630 Aartselaar
- Andere namen
- CAFES F. ROMBOUTS S.A. · Naam (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 10.830Verwerking van thee en koffie
- 10.830Verwerking van thee en koffie
- 22.220Vervaardiging van verpakkingsmateriaal van kunststof
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 2.906.317
▲ 67,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 14.574.846
▲ 14,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
25,6 %
▼ 1,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 67.776.279 | ▲ 13,7 % | € 59.625.146 | € 64.569.051 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -8.270 | ▼ 100,4 % | € 2.110.129 | € -775.807 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 2.906.317 | ▲ 67,0 % | € 1.739.858 | € 2.191.216 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 14.574.846 | ▲ 14,9 % | € 12.688.529 | € 12.418.671 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 42.275.290 | ▲ 22,8 % | € 34.429.775 | € 31.680.175 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 56.861.498 | ▲ 20,6 % | € 47.148.465 | € 44.152.266 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 25,6 % | ▼ 1,3 ptn | 26,9 % | 28,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 149,5 | ▼ 2,7 | 152,2 | 159,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (6)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Antwerpsesteenweg 136, 2630 Aartselaar
Vestiging
Smallandlaan 4 bus bus 4, 2660 Antwerpen
Vestiging
Diestersteenweg 373, 3510 Hasselt
Vestiging
Braamstraat 6 bus B21-23, 9940 Evergem
Vestiging
Sint-Martinusweg 193 bus C, 1930 Zaventem
Vestiging
Rue Roger Marchal,ZE,Pont. 12, 5380 Fernelmont
Neergelegde jaarrekeningen (6)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-07 · niet gestructureerd
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-07
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-08 · niet gestructureerd
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-08
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-23 · niet gestructureerd
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-23
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Koffie F. Rombouts N.V.?
Het ondernemingsnummer van Koffie F. Rombouts N.V. is 0404.850.185. Het btw-nummer is BE 0404.850.185.
Wanneer werd Koffie F. Rombouts N.V. opgericht?
Koffie F. Rombouts N.V. werd opgericht op 3 juni 1959, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Koffie F. Rombouts N.V.?
De maatschappelijke zetel van Koffie F. Rombouts N.V. is Antwerpsesteenweg 136, 2630 Aartselaar.
Wat doet Koffie F. Rombouts N.V.?
De hoofdactiviteit van Koffie F. Rombouts N.V. is: Verwerking van thee en koffie (NACE 10.830).
Hoeveel werknemers heeft Koffie F. Rombouts N.V.?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Koffie F. Rombouts N.V. gemiddeld 149,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Koffie F. Rombouts N.V.?
In 2025 had Koffie F. Rombouts N.V. een omzet van € 67.776.279. De winst van het boekjaar was € 2.906.317.
Is Koffie F. Rombouts N.V. bereikbaar via Peppol?
Ja. Koffie F. Rombouts N.V. staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0404850185 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Koffie F. Rombouts N.V.?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 14.574.846, een solvabiliteit van 25,6 % en een winst van € 2.906.317. De winst steeg met 67,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Koffie F. Rombouts N.V. failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Koffie F. Rombouts N.V. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Koffie F. Rombouts N.V. de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Koffie F. Rombouts N.V., over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 7 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Koffie F. Rombouts N.V.?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Koffie F. Rombouts N.V. 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Koffie F. Rombouts N.V.?
Het boekjaar van Koffie F. Rombouts N.V. eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0404850185
Europese Commissie0404850185
Notarissen (Fednot)