Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0403.975.207
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1947-11-19
- Personeel
- 20,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Laguesse 19, 4460 Grâce-Hollogne
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.526Detailhandel in verf en verfwaren
- 46.833Groothandel in behang, verf en woningtextiel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -79.386
▼ 11,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 359.916
▼ 18,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
25,9 %
▼ 9,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 6.119.064 | ▼ 21,1 % | € 7.754.365 | € 7.453.888 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -65.171 | ▼ 19,4 % | € -54.595 | € 66.251 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -79.386 | ▼ 11,7 % | € -71.098 | € 41.232 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 359.916 | ▼ 18,1 % | € 439.303 | € 510.400 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.030.214 | ▲ 27,5 % | € 807.749 | € 2.628.746 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.390.130 | ▲ 11,5 % | € 1.247.052 | € 3.139.146 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 25,9 % | ▼ 9,3 ptn | 35,2 % | 16,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 20,6 | ▲ 0,6 | 20,0 | 20,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Laguesse 19, 4460 Grâce-Hollogne
Vestiging
Rue de la Digue 4, 4400 Flémalle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-03
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Centrale des Produits chimiques et de peinture?
Het ondernemingsnummer van Centrale des Produits chimiques et de peinture is 0403.975.207. Het btw-nummer is BE 0403.975.207.
Wanneer werd Centrale des Produits chimiques et de peinture opgericht?
Centrale des Produits chimiques et de peinture werd opgericht op 19 november 1947, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Centrale des Produits chimiques et de peinture?
De maatschappelijke zetel van Centrale des Produits chimiques et de peinture is Rue Laguesse 19, 4460 Grâce-Hollogne.
Wat doet Centrale des Produits chimiques et de peinture?
De hoofdactiviteit van Centrale des Produits chimiques et de peinture is: Detailhandel in verf en verfwaren (NACE 47.526); Groothandel in behang, verf en woningtextiel (NACE 46.833).
Hoeveel werknemers heeft Centrale des Produits chimiques et de peinture?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Centrale des Produits chimiques et de peinture gemiddeld 20,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Centrale des Produits chimiques et de peinture?
In 2025 had Centrale des Produits chimiques et de peinture een omzet van € 6.119.064. Het boekjaar sloot met een verlies van € 79.386.
Is Centrale des Produits chimiques et de peinture bereikbaar via Peppol?
Ja. Centrale des Produits chimiques et de peinture staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0403975207 en 9925:BE0403975207 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Centrale des Produits chimiques et de peinture?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 359.916, een solvabiliteit van 25,9 % en een verlies van € 79.386. De winst daalde met 11,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Centrale des Produits chimiques et de peinture failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Centrale des Produits chimiques et de peinture ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Centrale des Produits chimiques et de peinture de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Centrale des Produits chimiques et de peinture, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Centrale des Produits chimiques et de peinture?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Centrale des Produits chimiques et de peinture 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Centrale des Produits chimiques et de peinture?
Het boekjaar van Centrale des Produits chimiques et de peinture eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0403975207
Europese Commissie0403975207
Notarissen (Fednot)