Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2023
- Ondernemingsnummer
- 0402.515.356
- Rechtsvorm
- Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1968-01-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Place de Blaton(BLA) 8, 7321 Bernissart
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2023
€ -10.694
▼ 24,5 % t.o.v. 2022
Eigen vermogen 2023
€ 23.262
▼ 23,7 % t.o.v. 2022
Solvabiliteit 2023
92,9 %
▼ 1,6 ptn t.o.v. 2022
| Boekjaar | 2023 | Δ | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 18.000 | ▲ 500,0 % | € 3.000 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -21.456 | ▼ 392,8 % | € -4.354 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -28.694 | ▼ 147,5 % | € -11.592 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -10.694 | ▼ 24,5 % | € -8.592 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 23.262 | ▼ 23,7 % | € 30.502 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.781 | = 0 % | € 1.781 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 25.043 | ▼ 22,4 % | € 32.283 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 92,9 % | ▼ 1,6 ptn | 94,5 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Place de Blaton(BLA) 8, 7321 Bernissart
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-04
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-10-09
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Les Socialistes réunis?
Het ondernemingsnummer van Les Socialistes réunis is 0402.515.356. Het btw-nummer is BE 0402.515.356.
Wanneer werd Les Socialistes réunis opgericht?
Les Socialistes réunis werd opgericht op 1 januari 1968, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Les Socialistes réunis?
De maatschappelijke zetel van Les Socialistes réunis is Place de Blaton(BLA) 8, 7321 Bernissart.
Hoeveel werknemers heeft Les Socialistes réunis?
Volgens de jaarrekening over 2023 had Les Socialistes réunis geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Les Socialistes réunis?
In 2023 had Les Socialistes réunis een omzet van € 18.000. Het boekjaar sloot met een verlies van € 10.694.
Is Les Socialistes réunis bereikbaar via Peppol?
Les Socialistes réunis staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0402515356; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Les Socialistes réunis?
Volgens de jaarrekening over 2023: een eigen vermogen van € 23.262, een solvabiliteit van 92,9 % en een verlies van € 10.694. De winst daalde met 24,5 % tegenover 2022. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Les Socialistes réunis failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Les Socialistes réunis ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Les Socialistes réunis de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Les Socialistes réunis, over het boekjaar tot 31 december 2023, werd op 4 september 2024 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2024. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2024 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2025.
Wie bestuurt Les Socialistes réunis?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Les Socialistes réunis 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Les Socialistes réunis?
Het boekjaar van Les Socialistes réunis eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2023 tot 31 december 2023.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0402515356
Europese Commissie0402515356
Notarissen (Fednot)