Belgische ondernemingen

Onderneming 0402.386.187

Congrégation des Filles de la Croix de Liège vzw

Actief sinds 1968 Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Liège

Vereniging zonder winstoogmerk in Liège, sinds 1968. Activiteiten van religieuze organisaties. Omzet € 275k, verlies € 87k (2024). 10 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0402.386.187.

Huidige bestuurders

10 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -86.643

▼ 33,8 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 1.703.227

▼ 4,8 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0402.386.187
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
1968-01-01
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Impasse de la Couronne 23 bus 12, 4000 Liège
Andere namen
Congrégation des Filles de la Croix · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 94.910Activiteiten van religieuze organisatiesHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

10 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -86.643

▼ 33,8 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 1.703.227

▼ 4,8 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

98,2 %

▲ 0,2 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Omzet€ 275.014—–
Brutomarge€ 211.637▼ 41,0 %€ 358.488
Bedrijfswinst (-verlies)€ -94.212▼ 43,7 %€ -65.581
Winst (verlies) van het boekjaar€ -86.643▼ 33,8 %€ -64.764
Balans
Eigen vermogen€ 1.703.227▼ 4,8 %€ 1.789.869
Schulden€ 30.782▼ 14,1 %€ 35.847
Balanstotaal€ 1.734.009▼ 5,0 %€ 1.825.717
Solvabiliteit berekend98,2 %▲ 0,2 ptn98,0 %
Schemam04-fm08-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Impasse de la Couronne 23 bus 12, 4000 Liège

2.195.926.184 · sinds 2008-01-01

  • 94.910 Activiteiten van religieuze organisaties

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

Het ondernemingsnummer van Congrégation des Filles de la Croix de Liège is 0402.386.187. Het btw-nummer is BE 0402.386.187.

Wanneer werd Congrégation des Filles de la Croix de Liège opgericht?

Congrégation des Filles de la Croix de Liège werd opgericht op 1 januari 1968, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

De maatschappelijke zetel van Congrégation des Filles de la Croix de Liège is Impasse de la Couronne 23 bus 12, 4000 Liège.

Wat doet Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

De hoofdactiviteit van Congrégation des Filles de la Croix de Liège is: Activiteiten van religieuze organisaties (NACE 94.910).

Hoeveel werknemers heeft Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

Volgens de jaarrekening over 2024 had Congrégation des Filles de la Croix de Liège geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

In 2024 had Congrégation des Filles de la Croix de Liège een omzet van € 275.014. Het boekjaar sloot met een verlies van € 86.643.

Is Congrégation des Filles de la Croix de Liège bereikbaar via Peppol?

Congrégation des Filles de la Croix de Liège staat niet in de Peppol Directory (stand van 4 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0402386187; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 1.703.227, een solvabiliteit van 98,2 % en een verlies van € 86.643. De winst daalde met 33,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Congrégation des Filles de la Croix de Liège failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Congrégation des Filles de la Croix de Liège ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Congrégation des Filles de la Croix de Liège de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Congrégation des Filles de la Croix de Liège, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 26 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Congrégation des Filles de la Croix de Liège 10 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Congrégation des Filles de la Croix de Liège?

Het boekjaar van Congrégation des Filles de la Croix de Liège eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid