Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0402.163.582
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1946-12-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ninoofse Steenweg 361, 1070 Anderlecht
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 20.420Vervaardiging van parfums en toiletartikelen
- 46.450Groothandel in parfumerieën en cosmetica
- 43.240Overige bouwinstallatie
- 46.649Groothandel in andere machines en werktuigen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -21.630
▲ 80,5 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ -160.171
▼ 15,6 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
-876,3 %
▼ 67,3 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 64.044 | ▲ 2,2 % | € 62.669 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -20.757 | ▲ 9,3 % | € -22.896 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -21.630 | ▲ 80,5 % | € -110.915 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -160.171 | ▼ 15,6 % | € -138.541 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 178.448 | ▲ 14,6 % | € 155.665 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 18.277 | ▲ 6,7 % | € 17.124 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -876,3 % | ▼ 67,3 ptn | -809,0 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ninoofse Steenweg 361, 1070 Anderlecht
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-03 · niet gestructureerd
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-09
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Les Ateliers M. Moureau?
Het ondernemingsnummer van Les Ateliers M. Moureau is 0402.163.582. Het btw-nummer is BE 0402.163.582.
Wanneer werd Les Ateliers M. Moureau opgericht?
Les Ateliers M. Moureau werd opgericht op 18 december 1946, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Les Ateliers M. Moureau?
De maatschappelijke zetel van Les Ateliers M. Moureau is Ninoofse Steenweg 361, 1070 Anderlecht.
Wat doet Les Ateliers M. Moureau?
De hoofdactiviteit van Les Ateliers M. Moureau is: Vervaardiging van parfums en toiletartikelen (NACE 20.420); Groothandel in parfumerieën en cosmetica (NACE 46.450).
Hoeveel werknemers heeft Les Ateliers M. Moureau?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Les Ateliers M. Moureau geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Les Ateliers M. Moureau?
Les Ateliers M. Moureau vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 64.044 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 21.630.
Is Les Ateliers M. Moureau bereikbaar via Peppol?
Ja. Les Ateliers M. Moureau staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0402163582 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Les Ateliers M. Moureau?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -160.171, een solvabiliteit van -876,3 % en een verlies van € 21.630. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 80,5 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Les Ateliers M. Moureau failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Les Ateliers M. Moureau ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Les Ateliers M. Moureau de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Les Ateliers M. Moureau, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Les Ateliers M. Moureau?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Les Ateliers M. Moureau 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Les Ateliers M. Moureau?
Het boekjaar van Les Ateliers M. Moureau eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0402163582
Europese Commissie0402163582
Notarissen (Fednot)