Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0401.388.770
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1948-09-11
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Président 15, 5000 Namur
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 31.062
▲ 301,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 189.813
▲ 6,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
81,4 %
▼ 0,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 46.635 | ▲ 2040,0 % | € -2.404 | € 6.734 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 32.817 | ▲ 298,5 % | € -16.530 | € -7.741 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 31.062 | ▲ 301,8 % | € -15.392 | € -8.181 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 189.813 | ▲ 6,9 % | € 177.520 | € 233.413 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 43.233 | ▲ 11,2 % | € 38.885 | € 1.328 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 233.045 | ▲ 7,7 % | € 216.405 | € 234.741 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 81,4 % | ▼ 0,6 ptn | 82,0 % | 99,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Président 15, 5000 Namur
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Salle des Ventes Elisabeth?
Het ondernemingsnummer van Salle des Ventes Elisabeth is 0401.388.770. Het btw-nummer is BE 0401.388.770.
Wanneer werd Salle des Ventes Elisabeth opgericht?
Salle des Ventes Elisabeth werd opgericht op 11 september 1948, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Salle des Ventes Elisabeth?
De maatschappelijke zetel van Salle des Ventes Elisabeth is Rue du Président 15, 5000 Namur.
Hoeveel werknemers heeft Salle des Ventes Elisabeth?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Salle des Ventes Elisabeth geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Salle des Ventes Elisabeth?
Salle des Ventes Elisabeth vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 46.635 in 2025. De winst van het boekjaar was € 31.062.
Is Salle des Ventes Elisabeth bereikbaar via Peppol?
Salle des Ventes Elisabeth staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0401388770; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Salle des Ventes Elisabeth?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 189.813, een solvabiliteit van 81,4 % en een winst van € 31.062. De winst steeg met 301,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Salle des Ventes Elisabeth failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Salle des Ventes Elisabeth ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Salle des Ventes Elisabeth de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Salle des Ventes Elisabeth, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Salle des Ventes Elisabeth?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Salle des Ventes Elisabeth 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Salle des Ventes Elisabeth?
Het boekjaar van Salle des Ventes Elisabeth eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0401388770
Europese Commissie0401388770
Notarissen (Fednot)