Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0401.084.211
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1961-01-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zuidlaan 336, 9230 Wetteren
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.632Detailhandel in fietsen
- 47.830Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
- 49.330Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur
- 49.410Goederenvervoer over de weg
- 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 57.224
▼ 1,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 587.351
▲ 10,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
89,9 %
▲ 6,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 144.904 | ▼ 9,2 % | € 159.616 | € 147.466 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 80.969 | ▲ 1,0 % | € 80.193 | € 81.156 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 57.224 | ▼ 1,7 % | € 58.191 | € 59.493 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 587.351 | ▲ 10,8 % | € 530.127 | € 471.936 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 65.843 | ▼ 37,7 % | € 105.737 | € 106.066 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 653.194 | ▲ 2,7 % | € 635.864 | € 578.002 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 89,9 % | ▲ 6,5 ptn | 83,4 % | 81,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | – | 0,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Zuidlaan 336, 9230 Wetteren
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VLB CARS?
Het ondernemingsnummer van VLB CARS is 0401.084.211. Het btw-nummer is BE 0401.084.211.
Wanneer werd VLB CARS opgericht?
VLB CARS werd opgericht op 25 januari 1961, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VLB CARS?
De maatschappelijke zetel van VLB CARS is Zuidlaan 336, 9230 Wetteren.
Wat doet VLB CARS?
De hoofdactiviteit van VLB CARS is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft VLB CARS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VLB CARS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van VLB CARS?
VLB CARS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 144.904 in 2025. De winst van het boekjaar was € 57.224.
Is VLB CARS bereikbaar via Peppol?
Ja. VLB CARS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0401084211 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is VLB CARS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 587.351, een solvabiliteit van 89,9 % en een winst van € 57.224. De winst daalde met 1,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VLB CARS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VLB CARS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VLB CARS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van VLB CARS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt VLB CARS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VLB CARS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VLB CARS?
Het boekjaar van VLB CARS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0401084211
Europese Commissie0401084211
Notarissen (Fednot)