Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0400.899.713
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1968-01-01
- Personeel
- 7,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Fabrieksstraat 18, 9280 Lebbeke
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.820Groothandel in metalen en metaalertsen
- 46.820Groothandel in metalen en metaalertsen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -460.004
▲ 47,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.594.728
▼ 10,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
55,3 %
▼ 3,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 11.904.443 | ▼ 25,1 % | € 15.884.738 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -432.800 | ▲ 52,7 % | € -914.764 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -460.004 | ▲ 47,6 % | € -877.700 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.594.728 | ▼ 10,2 % | € 5.117.108 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.712.902 | ▲ 4,0 % | € 3.569.963 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 8.307.630 | ▼ 4,4 % | € 8.687.070 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 55,3 % | ▼ 3,6 ptn | 58,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 7,6 | ▼ 6,7 | 14,3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Fabrieksstraat 18, 9280 Lebbeke
Vestiging
Rue de la Déportation 218 bus B, 1480 Tubize
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-03
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-02 · niet gestructureerd
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
Het ondernemingsnummer van Hensferstaux-De Saedeleir Steel is 0400.899.713. Het btw-nummer is BE 0400.899.713.
Wanneer werd Hensferstaux-De Saedeleir Steel opgericht?
Hensferstaux-De Saedeleir Steel werd opgericht op 1 januari 1968, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
De maatschappelijke zetel van Hensferstaux-De Saedeleir Steel is Fabrieksstraat 18, 9280 Lebbeke.
Wat doet Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
De hoofdactiviteit van Hensferstaux-De Saedeleir Steel is: Groothandel in metalen en metaalertsen (NACE 46.820).
Hoeveel werknemers heeft Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Hensferstaux-De Saedeleir Steel gemiddeld 7,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
In 2025 had Hensferstaux-De Saedeleir Steel een omzet van € 11.904.443. Het boekjaar sloot met een verlies van € 460.004.
Is Hensferstaux-De Saedeleir Steel bereikbaar via Peppol?
Ja. Hensferstaux-De Saedeleir Steel staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0400899713 en 9925:BE0400899713 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.594.728, een solvabiliteit van 55,3 % en een verlies van € 460.004. De winst steeg met 47,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Hensferstaux-De Saedeleir Steel failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Hensferstaux-De Saedeleir Steel ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Hensferstaux-De Saedeleir Steel de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Hensferstaux-De Saedeleir Steel, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Hensferstaux-De Saedeleir Steel 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Hensferstaux-De Saedeleir Steel?
Het boekjaar van Hensferstaux-De Saedeleir Steel eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0400899713
Europese Commissie0400899713
Notarissen (Fednot)