Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0206.848.639
- Rechtsvorm
- Opdrachthoudende vereniging (Vlaams Gewest)
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 1969-09-09
- Personeel
- 170,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kortrijksesteenweg 264, 8530 Harelbeke
- Andere namen
- I.M.O.G. · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 38.330Andere afvalverwijdering
- 38.210Terugwinning van materialen uit afval
- 38.220Winning van energie uit afval
- 35.110Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen
- 52.100Opslag
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
18 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.638
▲ 100,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 20.973.508
▲ 2,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
29,2 %
▼ 2,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 50.303.598 | ▲ 8,9 % | € 46.173.743 | € 45.670.512 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 123.588 | ▲ 107,4 % | € -1.661.424 | € -373.926 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.638 | ▲ 100,3 % | € -1.575.501 | € -196.585 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 20.973.508 | ▲ 2,8 % | € 20.397.807 | € 21.491.310 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 39.049.779 | ▲ 22,9 % | € 31.761.273 | € 26.604.248 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 71.874.597 | ▲ 11,4 % | € 64.510.281 | € 59.655.572 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 29,2 % | ▼ 2,4 ptn | 31,6 % | 36,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 170,0 | ▲ 10,0 | 160,0 | 159,7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m82-f | m82-f | m82-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint-Pietersbruglaan(M) 1, 8552 Zwevegem
Vestiging
Kortrijksesteenweg 264, 8530 Harelbeke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-02
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
Het ondernemingsnummer van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen is 0206.848.639. Het btw-nummer is BE 0206.848.639.
Wanneer werd Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen opgericht?
Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen werd opgericht op 9 september 1969, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
De maatschappelijke zetel van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen is Kortrijksesteenweg 264, 8530 Harelbeke.
Wat doet Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
De hoofdactiviteit van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen is: Andere afvalverwijdering (NACE 38.330); Terugwinning van materialen uit afval (NACE 38.210); Winning van energie uit afval (NACE 38.220).
Hoeveel werknemers heeft Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen gemiddeld 170,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
In 2025 had Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen een omzet van € 50.303.598. De winst van het boekjaar was € 4.638.
Is Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen bereikbaar via Peppol?
Ja. Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0206848639 en 9925:BE0206848639 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 20.973.508, een solvabiliteit van 29,2 % en een winst van € 4.638. De winst steeg met 100,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen 18 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen?
Het boekjaar van Intergemeentelijke Maatschappij voor Openbare Gezondheid in Zuid-West-Vlaanderen eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0206848639
Europese Commissie0206848639
Notarissen (Fednot)